Alaçatı Yılbaşı Mekanları

İzmir Alaçatı Yılbaşı Mekanları

Varka Alaçatı Yılbaşı 2023

Yeni yıla güzel bir başlangıç için Varka Alaçatı’da rezervasyonunuzu yaptırmakta geç kalmayın. Her sene Alaçatı’nın eğlenceli yılbaşı partilerinden birine ev sahipliği yapan Varka’da bu sene de dolu dolu bir eğlence sizlerle olacak.

2Kapı Alaçatı Yılbaşı Programı 2023

Alaçatı’da yılbaşının tadı 2Kapı’da çıkacak… Yıllardır birbirinden eğlenceli partilerle yılbaşını karşılayan 2 Kapı, 2023 yılbaşı partisiyle de aynı eğlenceyi ve coşkuyu yakalayacak.

Viento Hotel Alaçatı Yılbaşı 2023

Alaçatı’nın kalbinde Viento Hotel’in kusursuz ambiyansı içerisinde 2023’e muhteşem bir başlangıç yapıyoruz.  2023 yılbaşı eğlence programında konuklarına nezih bir eğlence sunan Viento Hotel, leziz menüsüyle de geceyi tatlandıracak.

Sota Restaurant Alaçatı Yılbaşı Programı 2023

Dört mevsimi ayrı güzel Alaçatı’da Sota Restaurant’ın leziz menüsü ve hız kesmeyen eğlencesi ile yeni yılı karşılıyoruz.

Alaçatı yılbaşı programları arasında en iddialı eğlencelere ev sahipliği yapan Sota Restaurant, merkezi konumunda konuklarına Alaçatı’nın güzelliklerini sunmaya hazırlanıyor.

Varka Alaçatı Yılbaşı 2022

Yeni yıla Egenin incisi Alaçatı’da Varka Restoran’da keyifli bir programla giriyoruz. DJ Berkan Öndeş’in özel şarkılardan oluşan listesini dinlerken VARKA’nın meşhur lezzetlerini sofralarınıza getireceğiz. Bu eğlenceyi kaçırmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Beyevi Alaçatı Yılbaşı Programı 2022

Beyevi Alaçatı, eski Rum mimarisinin benzersiz bir örneği olan binasında Alaçatı’nın güzellikleri arasında hem dinlenip hem de eğleneceğiniz bir 2022 yılbaşı gecesi organize ediyor. Atilla Demircioğlu‘nun performans göstereceği programda sizi özel yılbaşı gala menüsü bekliyor olacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı