Alsancak Yılbaşı Mekanları

İzmir Alsancak Yılbaşı Mekanları

Big Boss Alsancak 2023 Yılbaşı Programı

Big Boss Alsancak 2023 yılbaşı programı ile çoşkulu bir kutlamaya hazır mısınız? Beş değerli sanatçının sahne alacağı Big Boss Alsancak konuklarına unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi sunuyor.

İnadına Meyhane Alsancak Yılbaşı 2023

İnadına Meyhane Alsancak, yeni yıla dolu dolu bir sahne programıyla başlıyor. Erhan Şahin, Emre Saygın, Murat Kızılateş’in güzel şarkıları, oryantal ve zenne showlarıyla unutulmaz bir 2023 yılbaşı galası İnadına Meyhane’de sizleri bekliyor. 

İzmir Marriott Hotel Yılbaşı 2023

Marriott Hotel Lima Restaurant, Kordon’da nefis konumunda hafızanızdan silinmeyecek bir gala menüsü ile yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. 

Hayyam Meyhane Alsancak Yılbaşı 2023

Özlem Özko’nun güzel sesi eşliğinde 80ler 90ların en sevilen şarkılarıyla unutulmaz bir yılbaşı kutlması 31 Aralık gecesi Hayyam Alsancak’ta olacak.

Haşmetli Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

Pirpirim Haşmetli Meyhane’de yılbaşının coşkusu İzmir sınırlarını aşacak. Türk Müziğinin güçlü sesi Okan Uslu ve Ceren Uslu’nun eşsiz seçkileri, oryantal ve zenne showlarıyla unutulmaz bir akşam Pirpirim Haşmetli’de sizlerle olacak

Berduşşş Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

31 Aralık Cumartesi gecesi gümbür gümbür sahne programı ile Ceylan Koynat ile yeni yılı Berduşşş Meyhane’de karşılayacağız.

Mumlu Meyhane Alsancak Yılbaşı 2023

Her güne bir başka eğlence sığdıran Mumlu Meyhane Alsancak, 2023 yılbaşı gecesi Burcu Dedebalı ve Serdar Arpaç ile 2022’ye şahane bir kapanış yapacak. Efe gösterileri, canlı müzikli eğlenceler ve birçok sürpriz de gece boyunca bizimle olacak.

İskele Meyhanesi Alsancak Yılbaşı Programı 2023

Alsancak İskelesine karşı nefis bir manzara eşliğinde İskele Meyhane’nin leziz menüsü 31 Aralık gecesi sizleri bekliyor. 2023 yılbaşı partisinde her zamanki eğlencemize rakınızı alıp gelip leziz bir menü ile dahil olabilirsiniz.

Volume Alsancak Yılbaşı 2022

31 Aralık Cuma gecesi Volume Alsancak’ta Başıbozuk ile % 100 müzik, % 100 eğlence sizleri bekliyor.  Volume Alsancak’ta canlı müziğin, eğlencenin zirvesine ulaşacağımız geceyi kaçırmamak için bilet almakta geç kalmayın.

Mumlu Meyhane Yılbaşı 2022

Mumlu Meyhane Alsancak, 2021 yılına güzelliklerle veda ediyor.  2022’ye Merhaba diyeceğimiz yılbaşı galasında Melis Fırat ve Serdar Arpaç güzel sesleriyle bizimle olacak. Yılbaşında eğlenceden geri kalmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın…

Tekne Meyhane Alsancak Yılbaşı 2022

Tekne Meyhane Alsancak’ta bol bol eğlenceye yer verdiği programla 2022 yılını karşılıyor. Tanju Kamer ve Murat Kızılateş’in eşsiz yorumları, sürpriz sanatçılar ve gösteriler, oryantal Victoria’nın kıvrak dansları ve Tekne’nin leziz menüsü için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

İzmir Berduşşş Meyhane Yılbaşı Programı 2020

Yılbaşının tadı Berduşş Meyhane’de bir başka güzel… 31 Aralık gecesi Berduşş sahnesinde Ceylan Koynat muhteşem sesiyle şarkılara can verecek. Tepecik Senfoni Orkestrası ve Mix Of The Dance’in muhteşem performansları 2022 yılbaşı galasında sizlerle olacak.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı