Alsancak Yılbaşı Mekanları

İzmir Alsancak Yılbaşı Mekanları

Volume Alsancak Yılbaşı 2022

31 Aralık Cuma gecesi Volume Alsancak’ta Başıbozuk ile % 100 müzik, % 100 eğlence sizleri bekliyor.  Volume Alsancak’ta canlı müziğin, eğlencenin zirvesine ulaşacağımız geceyi kaçırmamak için bilet almakta geç kalmayın.

Mumlu Meyhane Yılbaşı 2022

Mumlu Meyhane Alsancak, 2021 yılına güzelliklerle veda ediyor.  2022’ye Merhaba diyeceğimiz yılbaşı galasında Melis Fırat ve Serdar Arpaç güzel sesleriyle bizimle olacak. Yılbaşında eğlenceden geri kalmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın…

Tekne Meyhane Alsancak Yılbaşı 2022

Tekne Meyhane Alsancak’ta bol bol eğlenceye yer verdiği programla 2022 yılını karşılıyor. Tanju Kamer ve Murat Kızılateş’in eşsiz yorumları, sürpriz sanatçılar ve gösteriler, oryantal Victoria’nın kıvrak dansları ve Tekne’nin leziz menüsü için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

İzmir Berduşşş Meyhane Yılbaşı Programı 2020

Yılbaşının tadı Berduşş Meyhane’de bir başka güzel… 31 Aralık gecesi Berduşş sahnesinde Ceylan Koynat muhteşem sesiyle şarkılara can verecek. Tepecik Senfoni Orkestrası ve Mix Of The Dance’in muhteşem performansları 2022 yılbaşı galasında sizlerle olacak.

İzmir Marriott Hotel Yılbaşı 2022

İzmir Marriott Hotel Pagos’un muhteşem körfez manzarasında canlı müzik, eğlence ve leziz bir menü eşliğinde yeni yılı karşılıyoruz.

Sky Bar İzmir Yılbaşı 2020

İzmir’in eşsiz manzarası eşliğinde unutulmaz bir 2020 yılbaşı partisine hazır olun. Yeni yılın ilk ışıklarına kadar devam edecek eğlencesiyle Sky Bar canlı DJ Performansı ve ikramlarıyla harika anlar yaşatacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları