Balçova Yılbaşı Mekanları

İzmir Balçova Yılbaşı Mekanları

Wyndham Grand İzmir Özdilek Yılbaşı 2022

Wyndham Grand İzmir Özdilek, üç mekanda üç farklı eğlence ile yılbaşında konuklarına eşsiz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Konak Salonunda Deniz Kınay ile Enjoy Orkestrası, Punta Salonunda Özge Özesmer, Careme Restoran’da Asu Şebnem ve Malik ile herkes kendisine, zevkine uygun eğlenceye katılabilecek.

Balçova Termal Yılbaşı 2022

Balçova Termal Otel, 2022 yılbaşı galasında sahnelerin sevilen ismi Emre Altuğ ile eğlenceye doyacak. İzmir’de hem tatil hem eğlence hem de dinleme ile geçecek bir yılbaşı programı arayanların kaçırmayacağı programda sürpriz showlar da sizlerle olacak…

Dereboyu Et Mangal İzmir Yılbaşı 2022

Yılbaşında kendinize keyifli, eğlenceli bir program arıyorsanız Dereboyu Et Mangal’da yerinizi ayırtmakta geç kalmayın.  Dereboyu Mangal’ın 2022 yılbaşı partisinde bir yeni yıl organizasyonunda aradığınız her şeye yer var…

Kaya Termal Hotel İzmir Yılbaşı 2022

Buray, en sevilen şarkıları ile 2022 yılbaşı galasında İzmir Kaya Termal Otel’de sizleri bekliyor… Senenin en coşkulu gecesi için konuklarına dolu dizgin bir program organize eden Kaya Termal Otel, Buray ve Tepecik Senfoni Orkestrasıyla bol bol eğlenecek.

Şamdan Plus İzmir Yılbaşı 2020

Şamdan Plus, senenin son gününde canlı müzik ve fasıllı bir 2020 yılbaşı gala programı ile geçmiş yıla veda edip 2020’yi neşeyle karşılayacak. Siz de geç kalmadan rezervasyon yaptırmayı unutmayın.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları