Balçova Yılbaşı Mekanları

İzmir Balçova Yılbaşı Mekanları

İnciraltı Kumsal Yılbaşı Programı 2024

İnciraltı Kumsal, yılın son gecesini muhteşem bir eğlenceyle taçlandırmaya hazırlanıyor! 2024’ü karşılarken, İnciraltı Kumsal’da gerçekleşecek olan bu unutulmaz geceye davetlisiniz. Alper Azman ve Damla Ay’ın muhteşem sesleriyle süslenmiş bu özel gecede, hem lezzetlerle hem de eğlenceyle dolup taşacaksınız.

İnciraltı Beyaz Ev Yılbaşı Programı 2024

İnciraltı Beyaz Ev Sığacık’ta, 2024 yılını muhteşem bir atmosferde karşılamaya ne dersiniz? Yeni yılın coşkusunu en üst seviyeye çıkaracak bir geceye hazır olun!

Balçova Termal Otel Yılbaşı Menüsü 2024

Balçova Termal Otel, 2024 Yılbaşına muhteşem bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor! Bu unutulmaz gecede sahneye çıkacak olan ünlü sanatçı Ceylan Ertem ile birlikte, konuklarına unutulmaz anlar yaşatacak.

Dereboyu Et Mangal İzmir Yılbaşı 2024

Programımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür ederiz, tüm rezervasyonlarımız dolmuştur.

Şerefe Aquamarin İzmir 2023 Yılbaşı

Şerefe Aquamarin 2023 yılbaşı programı ile yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenler için özenle hazırlanmaya devam ediyor.

Yiğit Kasap Yılbaşı 2023

Yiğit Kasap & Et Mangal’da şahane bir yılbaşı kutlaması sizleri bekliyor. Ahmet Yıldırım, Hacer Aslan ve Grup Empati’nin sahnede yaşatacağı sınırsız eğlencede yerinizi almak içi geç kalmayın…

Dut Dibi Balçova Yılbaşı Programı 2023

Balçova Dut Dibi 2023’e unutulmaz bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 31 Aralık gecesi özel sanatçılarımız ve leziz menümüzle sizlerle olacağız.

Kaya İzmir Termal Yılbaşı 2023

Kaya İzmir Termal Otel’de yılbaşının coşkusuna muhteşem sesiyle Derya Uluğ eşlik edecek.

1925 Balçova Yılbaşı Programı 2023

1925 Balçova’nın duvarları aşıp sokaklara taşan eğlencesi 2023 yılbaşı programıyla 31 Aralık’ta da sizlerle olacak.

Saklı Cennet Suat’ın Yeri Yılbaşı Programı 2023

Saklı Cennet Suat’ın Yeri’nde yılbaşı coşkusu tam gaz devam ediyor. Filiz Topçugil ve Hüseyin Sarısaltık’ın canlı performanslarını izleyeceğimiz 31 Aralık gecesi zenne ve oryantal showları da sizlerle olacak.

Kocamanın Yeri Balçova Yılbaşı 2023

İnciraltı Kocamanın Yeri, yılbaşı balo programı ile konuklarını eğlenceye davet ediyor. Deniz Sarıkaya’nın canlı performansları ve oryantal showların olacağı eğlencede sürpriz çekilişlerle hediyeler dağıtılacak.

Dereboyu Et Mangal İzmir Yılbaşı 2023

Dereboyu Et Mangal’ın dillere destan yılbaşı eğlenceleri bu yıl da İzmir’i sallamaya hazırlanıyor. Soner Özçamlıer Orkestrası ve solistlerin canlı performansları, oryantal gösterileri ve birbirinden güzel hediyelerle dolu yılbaşı çekilişimizle dopdolu bir program Dereboyu’nda sizi bekliyor olacak.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı