Balçova Yılbaşı Mekanları

İzmir Balçova Yılbaşı Mekanları

Şerefe Aquamarin İzmir 2023 Yılbaşı

Şerefe Aquamarin 2023 yılbaşı programı ile yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenler için özenle hazırlanmaya devam ediyor.

Yiğit Kasap Yılbaşı 2023

Yiğit Kasap & Et Mangal’da şahane bir yılbaşı kutlaması sizleri bekliyor. Ahmet Yıldırım, Hacer Aslan ve Grup Empati’nin sahnede yaşatacağı sınırsız eğlencede yerinizi almak içi geç kalmayın…

Dut Dibi Balçova Yılbaşı Programı 2023

Balçova Dut Dibi 2023’e unutulmaz bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 31 Aralık gecesi özel sanatçılarımız ve leziz menümüzle sizlerle olacağız.

Kaya İzmir Termal Yılbaşı 2023

Kaya İzmir Termal Otel’de yılbaşının coşkusuna muhteşem sesiyle Derya Uluğ eşlik edecek.

1925 Balçova Yılbaşı Programı 2023

1925 Balçova’nın duvarları aşıp sokaklara taşan eğlencesi 2023 yılbaşı programıyla 31 Aralık’ta da sizlerle olacak.

Saklı Cennet Suat’ın Yeri Yılbaşı Programı 2023

Saklı Cennet Suat’ın Yeri’nde yılbaşı coşkusu tam gaz devam ediyor. Filiz Topçugil ve Hüseyin Sarısaltık’ın canlı performanslarını izleyeceğimiz 31 Aralık gecesi zenne ve oryantal showları da sizlerle olacak.

Kocamanın Yeri Balçova Yılbaşı 2023

İnciraltı Kocamanın Yeri, yılbaşı balo programı ile konuklarını eğlenceye davet ediyor. Deniz Sarıkaya’nın canlı performansları ve oryantal showların olacağı eğlencede sürpriz çekilişlerle hediyeler dağıtılacak.

Balçova Termal Yılbaşı 2023

Balçova Termal Otel’de unutulmaz bir 2023’e Merhaba partisi sizleri bekliyor. Yılbaşı tatillerinin keyifli durağı Balçova Termal, Serdar Uslu ve Elif İdiz’in canlı performansları Batıkan Dalkılınç’ın after partisi ve Zenne Ekin’in dans showlarıyla 31 Aralık gecesi unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak.

Wyndham Grand İzmir Özdilek Yılbaşı 2023

Wyndham Grand İzmir Özdilek,  2023’e iyi bir başlangıç, 2022’ye keyifli bir veda için eğlenceli bir yılbaşı balosu organize ediyor. Herkesin, kendi zevkine hitap edebilecek bir eğlence bulabilmesi için tam 4 farklı salonda 4 farklı programı sizleri bekliyor.

Wyndham Grand İzmir Özdilek Yılbaşı 2022

Wyndham Grand İzmir Özdilek, üç mekanda üç farklı eğlence ile yılbaşında konuklarına eşsiz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Konak Salonunda Deniz Kınay ile Enjoy Orkestrası, Punta Salonunda Özge Özesmer, Careme Restoran’da Asu Şebnem ve Malik ile herkes kendisine, zevkine uygun eğlenceye katılabilecek.

Balçova Termal Yılbaşı 2022

Balçova Termal Otel, 2022 yılbaşı galasında sahnelerin sevilen ismi Emre Altuğ ile eğlenceye doyacak. İzmir’de hem tatil hem eğlence hem de dinleme ile geçecek bir yılbaşı programı arayanların kaçırmayacağı programda sürpriz showlar da sizlerle olacak…

Kaya Termal Hotel İzmir Yılbaşı 2022

Buray, en sevilen şarkıları ile 2022 yılbaşı galasında İzmir Kaya Termal Otel’de sizleri bekliyor… Senenin en coşkulu gecesi için konuklarına dolu dizgin bir program organize eden Kaya Termal Otel, Buray ve Tepecik Senfoni Orkestrasıyla bol bol eğlenecek.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı