Ah Azize Meyhanesi Yılbaşı 2023

Yılbaşında Azize’deyiz. Muhteşem bir menü, eğlencesi yüksek canlı müzik ve sürpriz showları kaçırmamak için yılbaşı gecesi Ah Azize Meyhane’de olacağız. Siz de eğlenceden geri kalmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Mostari Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

Yılbaşında hem lezzet hem de eğlence arayanlara Mostari Meyhane unutulmaz bir akşam hazırlıyor. 31 Aralık gecesi sahnede Neva Edizel’in canlı performansı ile şahane bir müzik şöleni ve en sevdiğiniz Mostari lezzetleri bizimle olacak.

Şehnaz Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

Şehnaz Sahne’nin bitmeyen enerjisi 2023 yılbaşı eğlencesiyle yeni yılda da devam edecek. Ön sahnede İlker Doruk, ilerleyen saatlerde muhteşem Orkestrası ile Mesut Külahlı,  ve benzersiz dans gösterileri ile Şehnaz Sahne’de unutulmaz bir yılbaşı kutlaması yaşanacak.

İzmir Arena Yılbaşı 2023

İzmir Arena 2023 yılbaşı programı ile eğlence dolu bir geceye hazır mısınz? 

Sevilen pop müzik sanatçısı Buray, KerkiSolfej organizasyonu ile İzmir Arena’da sevenleriyle buluşuyor. 31 Aralık 2022 Cumartesi gecesi yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmak için sizleri de İzmir Arena’ya bekliyoruz. İzmir 2023 yılbaşı programları hakkındaki tüm detaylara 2023 yılbaşı rehberimizden ulaşabilirsiniz. 

Ah Azize Meyhanesi Yılbaşı 2022

Ah Azize Meyhanesi, yılbaşında kadehlerini mutluluğa kaldırıyor. Yeni yıla nasıl girersek öyle geçer diyerek 2022 yılını Ah Azize Meyhanesi’nde mutlulukla, eğlenceyle karşılıyoruz. Siz de bu eğlenceyi kaçırmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı