Bornova Yılbaşı Mekanları

İzmir Bornova Yılbaşı Mekanları

Bill’s Food Drink 2023 Yılbaşı Programı

Bill’s Food & Drink Restaurant sizlere 31 aralık yılbaşı gecesi için kaçırmamanız gereken bir program hazırladı. Yılbaşı gecesine özgü menüsü ve dolu dolu eğlencesiyle büyülü bir yolculuğa çıkacaksınız.

Merlin Pub İzmir Yılbaşı Programı 2023

Merlin Pub yeni yıla ve yepyeni umutlara 2023 yılbaşı partisi ile giriş yapıyor. Şehrin eğlencesine eğlence katacak programıyla yılbaşında modunuzu yükseltmek için Merlin Pub’da yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Bornova Sahne Yılbaşı Programı 2023

Eğlencesiyle ünlü Bornova Sahne Performance Hall, 2023 yılbaşı partisinde Sinestezi ve İyi Kötü Kararsız’ın canlı performansları muhteşem anlar yaşatacak.

Atiye İzmir Yılbaşı Programı 2023

Atiye Meyhane İzmir 31 Aralık gecesi gerçekleşecek programıyla Bornova’nın en ses getirecek 2023 yılbaşı eğlencelerinden birine imza atacak.

Ooze Venue İzmir Yılbaşı Programı 2023

Ooze Venue İzmir’de yılbaşının en görkemli partilerinden biri yaşanacak. 31 Aralık cumartesi gecesi en sevdiğimiz şarkılarıyla Emir Can İğrek dinleyip, yeni yılın coşkusunu iliklerimize kadar hissedeceğiz.

Ooze Venue İzmir Yılbaşı Programı 2022

Ooze Venue İzmir’de yılbaşı özel konseriyle DUMAN bizlerle olacak.  31 Aralık gecesi gerçekleşecek konserde Duman’ın sevilen şarkıları birlikte söyleyecek, yeni yılı birlikte karşılayacağız.  Efsane konseri kaçırmamak için yerinizi ayırtmayı unutmayın.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı