Buca Yılbaşı Mekanları

İzmir Buca Yılbaşı Mekanları

Sini Köşk Restaurant 2024 Yılbaşı

Sini Köşk Restaurant, 2024’e muhteşem bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor! Yılbaşı gecesi için özel olarak hazırlanan programımız, unutulmaz anlar ve keyif dolu sürprizlerle dolu.

İzmir Birlik Otel Yılbaşı Programı 2024

Buca’da 2024’e merhaba demenin en özel yolu Birlik Otel’den geçiyor! Mustafa Arcan ve Orkestrası ile birlikte, Birgül ve Tansu Aydalga’nın sahne alacağı eşsiz İzmir yılbaşı programıyla unutulmaz bir gece sizi bekliyor.

Buca Batı Mangal Yılbaşı Programı 2023

Buca Batı’da Ebru Bendiş ve Müslüm Eren’in canlı performansları ile görülmemiş bir eğlence 31 Aralık gecesi yılbaşı partisinde yaşanacak.

Saklı Köşk Buca Yılbaşı Programı 2023

Buca’da alkolsüz yılbaşı kutlaması arayanlar Saklı Köşk’te buluşuyor.  Ailecek eğlenebileceğiniz bir program ve özel leziz bir menünün sizleri beklediği 2023 yılbaşı partisinde çocuklarınız da sizin kadar eğlenecekler.

İzmir Birlik Otel Yılbaşı Programı 2023

İzmir Buca 2023 yılbaşı programı ile Birlik Otel’de eğlence dolu bir gece sizleri bekliyor. ‘Eğlencelerin Efendisi’ Yiğit Ongur ve Funda Özge’nin sahne alacağı İzmir yılbaşı 2023 gecesinde yeni yılın ilk saatlerine kadar hız kesmeyen bir eğlence olacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı