Gaziemir Yılbaşı Mekanları

İzmir Gaziemir Yılbaşı Mekanları

Bizim Bahçe Gaziemir İzmir Yılbaşı 2024

 Bizim Bahçe, Gaziemir’de 2024’e nefes kesen bir programla merhaba diyor. 2024 Yılbaşı gecesi, müziğin büyüsüyle dolup taşacak. Şule Akdeniz ve Yunus Ali Yeşil’in unutulmaz performansları ile eğlencenin doruklarına ulaşacaksınız.

Svalinn Hotel İzmir Yılbaşı 2024

Gaziemir Svalinn Hotel, bu yıl da unutulmaz bir gala ile konuklarına unutulmaz anlar yaşatmaya kararlı. Kapılarını 19.30’da açacak olan Svalinn Hotel, sürpriz sanatçılarla sizlere unutulmaz bir 2024 yılbaşı programı sunacak.

Extenso İzmir Otel Yılbaşı 2023

Extenso Hotel Gaziemir,  2023 yılbaşı gala programında Ayşil’in canlı performansı ve sürpriz gösteriler ile konuklarını eğlenceye çağırıyor.

Bizim Bahçe Gaziemir İzmir Yılbaşı 2023

Gaziemir’in sevilen etkinliklerine, eğlencelerine ev sahipliği yapan Bizim Bahçe, 2023 yılbaşı gala programı ile yine bol bol eğlenceye ev sahipliği yapacak…Canlı müzikte Yunus Ali Yeşil ve Orkestrası ile Merve Karasu’nun bizlerle olacağı gecede isteyen konuklarımız içkisini getirip servis edilmesini isteyebilir.

Svalinn Hotel İzmir Yılbaşı 2023

Gaziemir Svalinn Hotel,  yılbaşında muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Her sene yılbaşı ruhuna en uygun eğlenceleri düzenleyen Svalinn Hotel’in bu yıl da Sado ve Özlem ile unutulmaz bir galaya imza atacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı