İnciraltı Yılbaşı Mekanları

İzmir İnciraltı Yılbaşı Mekanları

İnciraltı Erdeniz Restaurant Yılbaşı 2024

Ege’nin eşsiz güzelliklerini ağırlayan İnciraltı’nda, yılbaşı coşkusunu doyasıya yaşamak için hazır mısınız? Erdeniz Restaurant, 2024’e girişi muazzam bir organizasyonla karşılıyor.

İnciraltı Lidaki Balık Restaurant Yılbaşı 2024

2024 Yılbaşı, İzmir’in sıcacık kıyılarına özel bir dokunuşla geliyor! İnciraltı’nın eşsiz güzellikleri arasında yer alan Lidaki Balık Restaurant, muhteşem bir geceyle yeni yılı karşılıyor.

Yiğit Kasap Yılbaşı 2023

Yiğit Kasap & Et Mangal’da şahane bir yılbaşı kutlaması sizleri bekliyor. Ahmet Yıldırım, Hacer Aslan ve Grup Empati’nin sahnede yaşatacağı sınırsız eğlencede yerinizi almak içi geç kalmayın…

Kocamanın Yeri Balçova Yılbaşı 2023

İnciraltı Kocamanın Yeri, yılbaşı balo programı ile konuklarını eğlenceye davet ediyor. Deniz Sarıkaya’nın canlı performansları ve oryantal showların olacağı eğlencede sürpriz çekilişlerle hediyeler dağıtılacak.

İnciraltı Erdeniz Restaurant Yılbaşı 2023

Egenin tüm güzelliklerini bir arada toplayan İnciraltı’nda yılbaşının en neşeli organizasyonlarından biri de Erdeniz Restaurant’ta gerçekleşecek.

İnciraltı Lidaki Balık Restaurant Yılbaşı 2023

Ege’nin en güzel kıyılarından birine sahip İnciraltı’nın keyifli mekanı Lidaki Balık Restaurant, 2023 yılbaşı eğlencesi ile konuklarına yine şahane bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

İnciraltı Erdeniz Restaurant Yılbaşı 2022

İnciraltı Erdeniz Restaurant, Ege’nin en güzel kıyılarından birinde yer alan konumunda mavilikler arasında 2022’yi karşılamaya hazırlanıyor.

İnciraltı Kumsal Yılbaşı Programı 2022

İnciraltı Kumsal, muhteşem bir eğlence ile 2021’in son gecesinde sizlerle…  Hem lezzetleri hem de eğlencesi ile dolu dolu bu gecede Ersin Barlas ve Sahra Alaçam muhteşem şarkılarla gece şenlendirirken oryantal show ve DJ performansları ile renkleneceğiz.

İnciraltı Lidaki Balık Restaurant Yılbaşı 2022

İzmir’in en keyifli noktalarından İnciraltı’nda mis gibi Ege denizi kokusuyla Lidaki Balık Restoran 2022 yılbaşı galasında yeriniz hazır.  Tavernanın Kralı Cem’in muhteşem şarkıları, Roman Ateşi’nin dans gösterisi ve oryantal Cansu’nun kıvrak showlarıyla Lidaki sizi çağırıyor.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı