Karşıyaka Yılbaşı Mekanları

İzmir Karşıyaka Yılbaşı Mekanları

Muhtelif Meyhane Yılbaşı 2023

Muhtelif Meyhane’de fasıl ekibi eşliğinde sıcak, samimi, keyifli bir yılbaşı kutlaması sizleri bekliyor.

Hayyam Atakent Yılbaşı Programı 2023

Hayyam Atakent’te yılbaşı eğlencesi Tuğçe Gök ile yaşanacak. Hayyam’ın sevilen lezzetlerini bir araya getireceğimiz yılbaşı menümüzle 31 Aralık gecesi karnımız yemeklere gözümüz gönlümüz de eğlenceye doyacak.

Viya Restaurant Yılbaşı 2023

Viya Gastro Pub Restaurant yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmak isteyenlere lezzetli, eğlenceli bir seçenek sunuyor. 80li, 90lı ve 2000li yılların en güzel şarkılarıyla dolu bu gece yeriniz almakta geç kalmayın.

Buga Mavişehir Yılbaşı Programı 2023

2023’e en eğlenceli, en heyecanlı, en coşkulu geri sayım için BUGA Sahne’deyiz! Fasılından canlı müziğine kesintisiz bir eğlence için 31 Aralık’ta yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Zaz Cafe Bar Bostanlı Yılbaşı 2023

Zaz Cafe Bar Bostanlı, yeni yıla mutlu bir başlangıç için 31 Aralık’ta kapılarını yılbaşı galası için aralıyor. Burak Toktamış’ın canlı performansı DJ Ferdi Kocatepe’nin eğlenceli seçimleri ve daha bir dolu eğlence 2023 yılbaşı partisinde Zaz’da…

Sold Out Performance Hall Mavibahçe Yılbaşı 2023

Sold Out Performance Hall Mavibahçe, yeni yıla çok eğlenceli bir parti ile giriş yapacak. 80’ler ve 90’ların en sevilen şarkıları, Oryantal ve Perküsyon gösterileri ile çocukluğumuzun yılbaşı partilerine 2023’e merhaba derken yeniden katılma şansı yakalayacağız.

Best Western Karşıyaka Yılbaşı Programı 2023

Best Western Premier Karşıyaka Kibariye ile muhteşem bir yılbaşı galasına hazırlanıyor. 31 Aralık gecesi gerçekleşecek gazino tadında muhteşem eğlencesinde Kibariye kulaklarınızın pasını silecek.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı