Karşıyaka Yılbaşı Mekanları

İzmir Karşıyaka Yılbaşı Mekanları

Hayyam Atakent Yılbaşı Programı 2020

Hayyam Meyhane & Ocakbaşı İzmir Atakent’de 2020 yeni yıl coşkusunu canlı müzik, sürpriz çekilişler, hediyeler ve eşsiz yılbaşı menüsü ile hep birlikte yaşayalım.

Sir Winston House Mavibahçe Yılbaşı 2020

2020 yılbaşı gecesi Mavibahçe’de Sir Winston House’un keyifli ortamında hazırladığımız yılbaşı partisine sizi de bekleriz. Özenle seçilmiş menümüz, keyifli ikramlar ve sürprizlerle dolu bir gece için siz de yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Muhtelif Meyhane İzmir Yılbaşı 2020

Muhtelif Meyhane, 2020 yılbaşı gecesi sınırlı sayıda konuğuyla bol bol eğlenip güleceği bir program hazırladı. Geceye özel menümüz ve süprizlerimizi kaçırmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Karaf Meyhane İzmir Yılbaşı 2020

2020 yılbaşı galasını en güzel şekilde karşılamak için yılbaşında Karaf’ta buluşalım. Leziz yemeklerimiz Neva Edizel ve Orkestrası’nın sahnesi, Pita Bont Oryantal Show  ve sürprizleri kaçırmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Sahne Şahane İzmir Yılbaşı 2020

Mavişehir’de eğlenceye yeni bir soluk getiren Sahne Şahane, 2020 yılbaşı partisiyle konuşulmaya devam edecek. Metin Arolat, Nezih Üçler ve Burcu Dedebalı’nın sahne alacağı gecede gece boyunca sürprizler sürecek.

Sold Out Performance Hall Mavibahçe Yılbaşı 2020

İzmir Mavibahçe’de müzikseverlerin uğrak noktası haline gelen Sold Out Performance Hall, 31 Aralık gecesinde dillere destan bir 2020 yılbaşı partisi gerçekleştirecek. 80’ler, 90’lar ve 2000’lerin en sevilen şarkılarıyla buluşacağımız gece de sizin de yeriniz hazır.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları