Konak Yılbaşı Mekanları

İzmir Konak Yılbaşı Mekanları

Pasaport Pier Hotel İzmir Yılbaşı 2024

Pasaport Pier Hotel Restaurant, muhteşem bir 2024 yılbaşı partisi ile konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor! 31 Aralık gecesi, Pasaport Pier Hotel’in zarif atmosferinde, Ercan Çakmak Orkestrası ve Diamond Dans Grubu Showları ile dolu dolu bir gece sizi bekliyor.

Berduşşş Meyhane İzmir Yılbaşı 2024

31 Aralık Pazar gecesi, İpek Demir’in gümbür gümbür sesiyle yeni yılı Berduşşş Meyhane’de karşılamaya hazır mısınız?

İzmir Marriott Hotel Yılbaşı 2023

Marriott Hotel Lima Restaurant, Kordon’da nefis konumunda hafızanızdan silinmeyecek bir gala menüsü ile yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. 

Ontur Otel İzmir Yılbaşı Programı 2023

İzmir’in kalbinde Ontur Otel’in şahane ortamında unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi sizleri bekliyor. Hem yılbaşı tatilini hem de kutlamayı birleştirmek isteyenlere keyifli bir alternatif sunan Ontur Otel’de 80ler ve 90ların en güzel parçalarıyla sınırsız bir eğlenceye ortak olacağız.

Hayyam Meyhane Alsancak Yılbaşı 2023

Özlem Özko’nun güzel sesi eşliğinde 80ler 90ların en sevilen şarkılarıyla unutulmaz bir yılbaşı kutlması 31 Aralık gecesi Hayyam Alsancak’ta olacak.

Muzom Meyhane İzmir Yılbaşı Programı 2023

Muzom Restoran’da fasıl müzikleri eşliğinde keyifli bir yılbaşı kutlamasına davetlisiniz. Konak’ta 2023’ün en neşeli karşılamalarından birinin yaşanacağı Muzom Meyhane’de geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırın.

Haşmetli Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

Pirpirim Haşmetli Meyhane’de yılbaşının coşkusu İzmir sınırlarını aşacak. Türk Müziğinin güçlü sesi Okan Uslu ve Ceren Uslu’nun eşsiz seçkileri, oryantal ve zenne showlarıyla unutulmaz bir akşam Pirpirim Haşmetli’de sizlerle olacak

Pasaport Pier Hotel İzmir Yılbaşı 2023

Pasaport Pier Hotel Roof Restaurant, Ercan Çakmak Orkestrası ve Diamond Dans Grubu Showlarıyla 31 Aralık Cumartesi gecesi  unutulmaz bir 2023 yılbaşı partisine kapılarını açıyor.

Either Or Restaurant İzmir Yılbaşı 2023

2023’e lezzetiyle, eğlencesiyle Or’da giriyoruz. Konak Pier mekanları arasında yılbaşına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Either Or, leziz bir menü ve kesintisiz eğlenceli bir program hazırladı.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı