Konaklamalı Yılbaşı Programları & Yılbaşı Turları

Konaklamalı Yılbaşı Programları & Yılbaşı Turları

Sunday Beach Hotel Kuşadası Yılbaşı 2022

Sunday Beach Hotel, Kuşadası’nda canlı müzik ve sürpriz eğlencelerle 31 Aralık gecesi 2022 yılına mükemmel bir başlangıç için sizleri bekliyor. Piyanist Tayfun Karameşe’nin en sevilen şarkılar arasından seçtiği repertuvarı ile eğlenceye coşkuya doyacağız. 

Tusan Deluxe Kuşadası Yılbaşı Programı 2022

Kuşadası’nın güzellikleri içinde yer alan Tusan Deluxe Otel, 2022 yılbaşı galasıyla yeni yıla keyifle merhaba diyor. Erçin Mercan ve Ayça’nın sevilen şarkılardan oluşan repertuvarları, oryantal showlar ve bitmeyen bir eğlence 31 Aralık gecesi sizlerle olacak.

Aria Claros Hotel İzmir Yılbaşı 2022

Özdere Claros Koyunda yer alan muhteşem konumuyla Aria Claros Hotel 2022 yılına güzel bir başlangıç için gala gecesi hazırlıklarına başladı. Güzel şarkılarla geceye neşe katacak olan Haluk Elvan ve Irmak yılbaşında limitsiz bir eğlence vadediyor.

Altın Yunus Çeşme Resort Yılbaşı 2022

Altın Yunus Çeşme Resort Otel, Çeşme’nin en güzel koylarından birinde  coşkulu bir program, sahnede Aegean Band ile 2022 yılbaşı galasına hazırlanıyor.

Efes Hitit Otel Yılbaşı Programı 2022

Efes Hitit Otel, Selçuk’da yeşiller içerisinde yer alan konumunda yılbaşı planını hem eğlenme hem de dinlenme üzerine kuran tatilciler için hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.  Grup 78’in sürpriz showlarla renk katacağı  yılbaşı eğlencesinde modern dans gösterilerinden halk oyunlarına kadar her şeye yer verilecek.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları