Yılbaşı Otel Programları

Yılbaşı Otel Programları

Royal Teos Thermal Resort Yılbaşı 2022

Royal Teos Thermal Otel, yılbaşı tatilini 2 gece boyunca sürdüreceği unutulmaz bir programla ile sizlerle olacak.  31 Aralık gecesi Gülay Eralp’in muhteşem sesiyle yeni yıla giriş yaparken 1 Ocak’ta Candan Erçetin ve sevilen şarkıları sizlerle olacak.

Wyndham Grand İzmir Özdilek Yılbaşı 2022

Wyndham Grand İzmir Özdilek, üç mekanda üç farklı eğlence ile yılbaşında konuklarına eşsiz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Konak Salonunda Deniz Kınay ile Enjoy Orkestrası, Punta Salonunda Özge Özesmer, Careme Restoran’da Asu Şebnem ve Malik ile herkes kendisine, zevkine uygun eğlenceye katılabilecek.

Balçova Termal Yılbaşı 2022

Balçova Termal Otel, 2022 yılbaşı galasında sahnelerin sevilen ismi Emre Altuğ ile eğlenceye doyacak. İzmir’de hem tatil hem eğlence hem de dinleme ile geçecek bir yılbaşı programı arayanların kaçırmayacağı programda sürpriz showlar da sizlerle olacak…

Sunday Beach Hotel Kuşadası Yılbaşı 2022

Sunday Beach Hotel, Kuşadası’nda canlı müzik ve sürpriz eğlencelerle 31 Aralık gecesi 2022 yılına mükemmel bir başlangıç için sizleri bekliyor. Piyanist Tayfun Karameşe’nin en sevilen şarkılar arasından seçtiği repertuvarı ile eğlenceye coşkuya doyacağız. 

Tusan Deluxe Kuşadası Yılbaşı Programı 2022

Kuşadası’nın güzellikleri içinde yer alan Tusan Deluxe Otel, 2022 yılbaşı galasıyla yeni yıla keyifle merhaba diyor. Erçin Mercan ve Ayça’nın sevilen şarkılardan oluşan repertuvarları, oryantal showlar ve bitmeyen bir eğlence 31 Aralık gecesi sizlerle olacak.

Radisson Blu Çeşme Yılbaşı Programı 2022

Radisson Blu Resort, Çeşme’nin kalbinde muhteşem konumu, masmavi denizi ile 2022’ye keyifle başlamak isteyen konukları için yılbaşı galasına hazırlanıyor. Funda Öncü ve Orkestrası ile eğlenceyle dolacak gecede unutulmaz saatler yaşanacak.

Aria Claros Hotel İzmir Yılbaşı 2022

Özdere Claros Koyunda yer alan muhteşem konumuyla Aria Claros Hotel 2022 yılına güzel bir başlangıç için gala gecesi hazırlıklarına başladı. Güzel şarkılarla geceye neşe katacak olan Haluk Elvan ve Irmak yılbaşında limitsiz bir eğlence vadediyor.

Kaya Termal Hotel İzmir Yılbaşı 2022

Buray, en sevilen şarkıları ile 2022 yılbaşı galasında İzmir Kaya Termal Otel’de sizleri bekliyor… Senenin en coşkulu gecesi için konuklarına dolu dizgin bir program organize eden Kaya Termal Otel, Buray ve Tepecik Senfoni Orkestrasıyla bol bol eğlenecek.

Pırıl Thermal Hotel Çeşme Yılbaşı Programı 2022

Çeşme’nin eşsiz güzellikleri, Pırıl Hotel’in şifalı termal suları ve Opus Band Orkestrası eşliğinde sınırsız eğlence 31 Aralık cuma gecesi sizleri bekliyor. İki gece konaklamalı şekilde organize edilen yılbaşı programında iki gün boyunca hem eğlenceye doyacak hem de senenin tüm yorgunluğunu üzerinizden atabileceksiniz. 

Beyevi Alaçatı Yılbaşı Programı 2022

Beyevi Alaçatı, eski Rum mimarisinin benzersiz bir örneği olan binasında Alaçatı’nın güzellikleri arasında hem dinlenip hem de eğleneceğiniz bir 2022 yılbaşı gecesi organize ediyor. Atilla Demircioğlu‘nun performans göstereceği programda sizi özel yılbaşı gala menüsü bekliyor olacak.

İzmir Svalinn Otel Yılbaşı Programı 2022

İzmir’de senenin en dolu, en eğlenceli programı Svalinn Otel’de 31 Aralık gecesi gerçekleşecek. Her yıl eğlenceli yılbaşı partilerine imza atan Svalinn Otel’in 2022 yılbaşı programında sahnede Son Dakika Band ve Sadullah Keleş olacak.

Manisa Anemon Otel Yılbaşı Programı 2022

Anemon Otel Manisa, 2022 yılbaşı galasında 5 yıldızlı bir program gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Eğlence, neşe ve muhteşem lezzetlerin olacağı yılbaşı gala programında Efe Çıraklar’la eğlenirken oryantal showlarla sahnemiz renklenecek.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları