Yılbaşı Otel Programları

Yılbaşı Otel Programları

Gümüldür Mavi Deniz Otel Yılbaşı 2023

Gümüldür Mavi Deniz Otel 2023 yılbaşı programıyla keyifli bir yılbaşı gecesine hazır olun. Grup Naftalin’in sahnede olacağı yılbaşı galasında, bu muhteşem eğlenceye leziz bir menü eşlik edecek.

Pırıl Thermal Hotel Çeşme Yılbaşı Programı 2023

Yeni yıla Çeşme’de Pırıl Hotel’in ayrıcalıklarla dolu dünyasında merhaba deyin…

İzmir Marriott Hotel Yılbaşı 2023

Marriott Hotel Lima Restaurant, Kordon’da nefis konumunda hafızanızdan silinmeyecek bir gala menüsü ile yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. 

Kaya İzmir Termal Yılbaşı 2023

Kaya İzmir Termal Otel’de yılbaşının coşkusuna muhteşem sesiyle Derya Uluğ eşlik edecek.

Radisson Blu Çeşme Yılbaşı Programı 2023

Yeni yıl Çeşme Radisson Blu’da karşılanır… 2023 yılbaşı gala gecesinde konuklarına keyifli bir karşılama sunan otelimizde eğlenme ve dinlenme fırsatı sizleri bekliyor.

Gaia Urla Yılbaşı Programı 2023

Yılbaşında Gaia Urla’da şömine başında buluşuyoruz… Yılbaşı gecesi şehirden kaçabilecek bir program arayanları bir araya toplayan Gaia Urla, yeni yılın ilk saatlerine kadar sürecek bir eğlence sunuyor.

Ontur Otel İzmir Yılbaşı Programı 2023

İzmir’in kalbinde Ontur Otel’in şahane ortamında unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi sizleri bekliyor. Hem yılbaşı tatilini hem de kutlamayı birleştirmek isteyenlere keyifli bir alternatif sunan Ontur Otel’de 80ler ve 90ların en güzel parçalarıyla sınırsız bir eğlenceye ortak olacağız.

Birgi Hanzade Butik Otel Yılbaşı 2023

Yılbaşının en coşkulu programlarından biri Hanzade’de gerçekleşecek. Sürpriz sanatçılarla canlı müzik keyfini yaşayacağımız 31 Aralık gecesi konuklarımıza unutulmaz anlar yaşatacağız.

2023 yılbaşı galası ile Hanzade Butik Otel’de eğlencenin kapılarını aralamak için rezervasyon yaptırmakta geç kalmayın…

MW Phokaia Beach Resort Yılbaşı Programı 2023

MW Phokaia Beach Resort’ün sağladığı 5 yıldızlı ayrıcalıklarla unutulmaz bir yılbaşı kutlamasına davetlisiniz.  Usta şeflerin özenle seçtiği yılbaşı gala menüsü, kutlamaya ayrılan özel ambiyanslı salon ve daha birçok ayrıcalık 31 Aralık gecesi MW Phokaia Beach Resort 2023 yılbaşı galasında sizleri bekliyor olacak.

Balçova Termal Yılbaşı 2023

Balçova Termal Otel’de unutulmaz bir 2023’e Merhaba partisi sizleri bekliyor. Yılbaşı tatillerinin keyifli durağı Balçova Termal, Serdar Uslu ve Elif İdiz’in canlı performansları Batıkan Dalkılınç’ın after partisi ve Zenne Ekin’in dans showlarıyla 31 Aralık gecesi unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak.

Pasaport Pier Hotel İzmir Yılbaşı 2023

Pasaport Pier Hotel Roof Restaurant, Ercan Çakmak Orkestrası ve Diamond Dans Grubu Showlarıyla 31 Aralık Cumartesi gecesi  unutulmaz bir 2023 yılbaşı partisine kapılarını açıyor.

Extenso İzmir Otel Yılbaşı 2023

Extenso Hotel Gaziemir,  2023 yılbaşı gala programında Ayşil’in canlı performansı ve sürpriz gösteriler ile konuklarını eğlenceye çağırıyor.

1/41234

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı