Yılbaşı Partileri

Yılbaşı Partileri

The Guru Urla Yılbaşı Programı 2023

The Guru Urla’da doğayla iç içe harika bir yılbaşı kutlaması için hazırlıklar başladı. DJ Performansı eşliğinde Guru’nun lezzetleriyle harika bir yılbaşı akşamı için rezervasyonlar alınmaya başlandı.

Bornova Sahne Yılbaşı Programı 2023

Eğlencesiyle ünlü Bornova Sahne Performance Hall, 2023 yılbaşı partisinde Sinestezi ve İyi Kötü Kararsız’ın canlı performansları muhteşem anlar yaşatacak.

Gaia Urla Yılbaşı Programı 2023

Yılbaşında Gaia Urla’da şömine başında buluşuyoruz… Yılbaşı gecesi şehirden kaçabilecek bir program arayanları bir araya toplayan Gaia Urla, yeni yılın ilk saatlerine kadar sürecek bir eğlence sunuyor.

Buga Mavişehir Yılbaşı Programı 2023

2023’e en eğlenceli, en heyecanlı, en coşkulu geri sayım için BUGA Sahne’deyiz! Fasılından canlı müziğine kesintisiz bir eğlence için 31 Aralık’ta yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Muzom Meyhane İzmir Yılbaşı Programı 2023

Muzom Restoran’da fasıl müzikleri eşliğinde keyifli bir yılbaşı kutlamasına davetlisiniz. Konak’ta 2023’ün en neşeli karşılamalarından birinin yaşanacağı Muzom Meyhane’de geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırın.

Zaz Cafe Bar Bostanlı Yılbaşı 2023

Zaz Cafe Bar Bostanlı, yeni yıla mutlu bir başlangıç için 31 Aralık’ta kapılarını yılbaşı galası için aralıyor. Burak Toktamış’ın canlı performansı DJ Ferdi Kocatepe’nin eğlenceli seçimleri ve daha bir dolu eğlence 2023 yılbaşı partisinde Zaz’da…

Casa De Costa Sahilevleri Yılbaşı Programı 2023

Casa De Costa Sahilevleri her sene olduğu gibi bu sene de şarap, müzik, eğlence dolu bir yılbaşı partisine hazırlanıyor. Canlı müzikte Undercover  ardından DJ Burak Cırlaz ile 2023 ‘e merhaba diyeceğimiz prorgramda yerler şimdiden kapılmaya başlandı.

Delice Doğa Evi Foça Yılbaşı Programı 2023

Foça’da yeşilin ve doğanın arasında konuklarına huzurlu anlar sunan Delice Doğa Evi, 2023’e girerken kapsamlı bir programla hem rahatlayıp hem de eğlenme imkanı sunuyor.

Ooze Venue İzmir Yılbaşı Programı 2023

Ooze Venue İzmir’de yılbaşının en görkemli partilerinden biri yaşanacak. 31 Aralık cumartesi gecesi en sevdiğimiz şarkılarıyla Emir Can İğrek dinleyip, yeni yılın coşkusunu iliklerimize kadar hissedeceğiz.

Double Tree by Hilton Manisa Yılbaşı 2023

Manisa’da yeni yılda eğlencenin kapıları Double Tree By Hilton Otel’de aralanıyor. Şehrin en yeni, en keyifli duraklarından bir olan Hilton’da  Royal VIP Band ile canlı müzik keyfine yılbaşının coşkusunu ekleyip yeni yıla merhaba diyeceğiz.

2Kapı Alaçatı Yılbaşı Programı 2023

Alaçatı’da yılbaşının tadı 2Kapı’da çıkacak… Yıllardır birbirinden eğlenceli partilerle yılbaşını karşılayan 2 Kapı, 2023 yılbaşı partisiyle de aynı eğlenceyi ve coşkuyu yakalayacak.

Either Or Restaurant İzmir Yılbaşı 2023

2023’e lezzetiyle, eğlencesiyle Or’da giriyoruz. Konak Pier mekanları arasında yılbaşına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Either Or, leziz bir menü ve kesintisiz eğlenceli bir program hazırladı.

1/3123

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı