Yılbaşı Partileri

Yılbaşı Partileri

Jacksons Alsancak Yılbaşı 2020

Dj Gökhan Ergül ile yeni yılın ilk ışıklarına kadar sürecek olan 2020 yılbaşı partisi 31 Aralıkta sizlerle olacak. Gece boyunca sürprizler ve bitmeyen bir eğlence Jackson’s Alsancak’ta sizi bekliyor. Rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Anemon Otel Manisa The Pub Yılbaşı 2020

The Pub Manisa’da şehrin en eğlenceli 2020 yılbaşı partisine hazır olun. DJ Can’ın yılbaşına özel olarak seçtiği sevilen şarkılar ve canlı müzik eşliğinde yeni yılın ilk saatlerine kadar sürecek olan yılbaşı partisinde birlikte çok eğleneceğiz.

North Piers İzmir Yılbaşı 2020

North Pier’s DJ Hakan, Süheyla Çolak, Erol Mecihan Quartet’in sahne alacağı 2020 yılbaşı partisinde 2019’a neşeli ve lezzetli bir veda edecek. Dünya mutfağından tadına doyulmaz lezzetlerle buluşmak için rezervasyon yaptırmakta geç kalmayın.

360 İzmir Yılbaşı 2020

Yeni yılı İzmir’in en güzel köşesinden Ege’yi izleyerek karşılamak isteyenlerin yeri 360 İzmir’de hazır. Dünya mutfağından lezzetli yemekler, canlı müzik ve sürpriz eğlenceler, gösterilerle geçecek bir 2020 yılbaşı gala programı hazırladık.

Çifte Kumrular İzmir Yılbaşı 2020

2019 yılının son gecesinde birbirinden güzel etkinlikler, müzik, eğlence ve heyecan dolu bir gece yaşamak için sizi Çifte Kumrular’a bekliyoruz. Şeflerimizin hazırladığı leziz bir menü, Midsummer’da soluksuz bir eğlence ve yılbaşı çekilişleri için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Alsancak Mavi Bar Yılbaşı 2020

2019 yılına Alsancak Mavi Bar’da Nasty Beast ve FLatz ile veda ediyoruz. Sizin için düzenlediğimiz 2020 yılbaşı partisi ile hem eğlenecek hem de çekilişlerle sürpriz hediyeler dağıtacağız.

Allesta Plus Urla Yılbaşı 2020

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bol eğlenceli bol lezzetli bir 2020 yılbaşı partisi Allesta Plus Urla’da sizinle olacak. Canlı müzik ve dans gösterilerinin hiç hız kesmeyeceği gecede rezervasyon yaptırmak için geç kalmayın.

Sir Winston House Mavibahçe Yılbaşı 2020

2020 yılbaşı gecesi Mavibahçe’de Sir Winston House’un keyifli ortamında hazırladığımız yılbaşı partisine sizi de bekleriz. Özenle seçilmiş menümüz, keyifli ikramlar ve sürprizlerle dolu bir gece için siz de yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Cümbüş Meyhane İzmir Yılbaşı 2020

Cümbüş Meyhane’de adına yakışır cümbüş gibi bir eğlence 2020 yılbaşı gecesinde sizlerle olacak. Solist Selin Hepbildik, Ferit Türkkan ve Oryantal Cemre ile büyüyecek eğlenceye leziz menümüz eşlik edecek. Geç kalmadan rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Rue Live İzmir Yılbaşı 2020

Haftanın her günü bitmeyen bir eğlence sunan Rue Live, 31 Aralık gecesinde de tam gaz eğlenceye devam edecek.  Sinan Üzer’le gece boyunca devam edecek canlı müzik keyfi ve Oryantal Pita ile unutulmaz 2020 yılbaşı galasını kaçırmayın.

1/3123

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları