Yılbaşı Partileri

Yılbaşı Partileri

Bios Live Performance Buca Yılbaşı 2022

2021 yılının son cuma gecesi eğlencesi Bios Live Performans’da doyasıya yaşanacak. Tam Adını Koyarken partisinde sıra dışı bir eğlenceye hazır olun.

Volume Alsancak Yılbaşı 2022

31 Aralık Cuma gecesi Volume Alsancak’ta Başıbozuk ile % 100 müzik, % 100 eğlence sizleri bekliyor.  Volume Alsancak’ta canlı müziğin, eğlencenin zirvesine ulaşacağımız geceyi kaçırmamak için bilet almakta geç kalmayın.

Hayal Kahvesi Ege Perla Yılbaşı 2022

Hayal Kahvesi Ege Perla, sevilen müzik grubu Kaygı ile yılbaşında konuklarını müzik ziyafetine davet ediyor. Yılın son gecesinde müzik ve neşeyle başlayarak yeni yılı keyifle karşılayacağımız programı kaçırmamak için rezervasyon yapmakta geç kalmayın.

Ooze Venue İzmir Yılbaşı Programı 2022

Ooze Venue İzmir’de yılbaşı özel konseriyle DUMAN bizlerle olacak.  31 Aralık gecesi gerçekleşecek konserde Duman’ın sevilen şarkıları birlikte söyleyecek, yeni yılı birlikte karşılayacağız.  Efsane konseri kaçırmamak için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Bizim Bahçe Gaziemir İzmir Yılbaşı 2022

Yılbaşı partilerinin sevilen mekanı Gaziemir Bizim Bahçe, 2022 yılbaşı gecesinde de konuklarını eğlenceye doyuracak. Özgür Korkmaz, Gamze Türküler ve Pastelband Orkestrası ile kulaklarımızın pasını silecek, müthiş bir menü ile lezzet şöleni yaşayacağımız program sizleri bekliyor.

Radisson Blu Çeşme Yılbaşı Programı 2022

Radisson Blu Resort, Çeşme’nin kalbinde muhteşem konumu, masmavi denizi ile 2022’ye keyifle başlamak isteyen konukları için yılbaşı galasına hazırlanıyor. Funda Öncü ve Orkestrası ile eğlenceyle dolacak gecede unutulmaz saatler yaşanacak.

Ontur Otel İzmir Yılbaşı Programı 2022

Ontur Otel İzmir, DJ Chichi ile yeni yıla dans, müzik ve şen kahkahalarla giriş yapacak. 80’ler ve 90’lı yılların en sevilen şarkıların çalınacağı gecede dillere pelesenk olan tüm şarkıları anıp hep birlikte müziğe doyacağız.

Femke Steakhouse Urla Yılbaşı 2022

Urla’nın en sevilen noktalarından biri olan Femke Steakhouse, 2022 yılbaşı gecesinde dünya starı Della Miles ile harika bir partiye hazırlanıyor. Keyifli bir ortamda lezzetli bir menü eşliğinde yeni yılı karşılamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

İzmir Marriott Hotel Yılbaşı 2022

İzmir Marriott Hotel Pagos’un muhteşem körfez manzarasında canlı müzik, eğlence ve leziz bir menü eşliğinde yeni yılı karşılıyoruz.

Kordon Otel Pasaport 2022 Yılbaşı Galası

Yeni yılda bir yanda İzmir’in muhteşem mavisini seyrederken bir yanda Bonjour Restaurant’ın leziz menüsünü tadacağınız harika bir program Kordon Otel Pasaport’ta sizleri bekliyor.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları