Sanatçılı Yılbaşı Programları

Sanatçılı Yılbaşı Programları

Şerefe Aquamarin İzmir 2023 Yılbaşı

Şerefe Aquamarin 2023 yılbaşı programı ile yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenler için özenle hazırlanmaya devam ediyor.

Kaya İzmir Termal Yılbaşı 2023

Kaya İzmir Termal Otel’de yılbaşının coşkusuna muhteşem sesiyle Derya Uluğ eşlik edecek.

Simge Restaurant Güzelbahçe Yılbaşı 2023

Yeni yılın yeni umutlarını, yeni planlarını ve tüm güzelliklerini Simge Restaurant’ın şahane 2023 yılbaşı galasıyla karşılıyoruz. Güçlü yorumcu Aslızen, her biri efsane şarkılardan oluşan repertuvarıyla 31 Aralık gecesi eğlenceyi ayağımıza getirecek. 

Berduşşş Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

31 Aralık Cumartesi gecesi gümbür gümbür sahne programı ile Ceylan Koynat ile yeni yılı Berduşşş Meyhane’de karşılayacağız.

Ooze Venue İzmir Yılbaşı Programı 2023

Ooze Venue İzmir’de yılbaşının en görkemli partilerinden biri yaşanacak. 31 Aralık cumartesi gecesi en sevdiğimiz şarkılarıyla Emir Can İğrek dinleyip, yeni yılın coşkusunu iliklerimize kadar hissedeceğiz.

Best Western Karşıyaka Yılbaşı Programı 2023

Best Western Premier Karşıyaka Kibariye ile muhteşem bir yılbaşı galasına hazırlanıyor. 31 Aralık gecesi gerçekleşecek gazino tadında muhteşem eğlencesinde Kibariye kulaklarınızın pasını silecek.

İzmir Birlik Otel Yılbaşı Programı 2023

İzmir Buca 2023 yılbaşı programı ile Birlik Otel’de eğlence dolu bir gece sizleri bekliyor. ‘Eğlencelerin Efendisi’ Yiğit Ongur ve Funda Özge’nin sahne alacağı İzmir yılbaşı 2023 gecesinde yeni yılın ilk saatlerine kadar hız kesmeyen bir eğlence olacak.

Ramada by Wyndham Tire Port Club Yılbaşı 2023

Ses getiren eğlencelere ev sahipliği yapan İzmir Ramada by Wyndham Tire Port Club, 2023 Yılbaşı programı ile sizleri sınırsız eğlenceye davet ediyor. Güçlü sesi ve eğlenceli sahne performansı ile Cevher, 31 Aralık 2022 Cumartesi akşamı muhteşem bir 2023 yılbaşı programı ile sizlerle…

İzmir Arena Yılbaşı 2023

İzmir Arena 2023 yılbaşı programı ile eğlence dolu bir geceye hazır mısınz? 

Sevilen pop müzik sanatçısı Buray, KerkiSolfej organizasyonu ile İzmir Arena’da sevenleriyle buluşuyor. 31 Aralık 2022 Cumartesi gecesi yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmak için sizleri de İzmir Arena’ya bekliyoruz. İzmir 2023 yılbaşı programları hakkındaki tüm detaylara 2023 yılbaşı rehberimizden ulaşabilirsiniz. 

İzmir Berduşşş Meyhane Yılbaşı Programı 2020

Yılbaşının tadı Berduşş Meyhane’de bir başka güzel… 31 Aralık gecesi Berduşş sahnesinde Ceylan Koynat muhteşem sesiyle şarkılara can verecek. Tepecik Senfoni Orkestrası ve Mix Of The Dance’in muhteşem performansları 2022 yılbaşı galasında sizlerle olacak.

Ooze Venue İzmir Yılbaşı Programı 2022

Ooze Venue İzmir’de yılbaşı özel konseriyle DUMAN bizlerle olacak.  31 Aralık gecesi gerçekleşecek konserde Duman’ın sevilen şarkıları birlikte söyleyecek, yeni yılı birlikte karşılayacağız.  Efsane konseri kaçırmamak için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Royal Teos Thermal Resort Yılbaşı 2022

Royal Teos Thermal Otel, yılbaşı tatilini 2 gece boyunca sürdüreceği unutulmaz bir programla ile sizlerle olacak.  31 Aralık gecesi Gülay Eralp’in muhteşem sesiyle yeni yıla giriş yaparken 1 Ocak’ta Candan Erçetin ve sevilen şarkıları sizlerle olacak.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı