Sanatçılı Yılbaşı Programları

Sanatçılı Yılbaşı Programları

İzmir Berduşşş Meyhane Yılbaşı Programı 2020

Yılbaşının tadı Berduşş Meyhane’de bir başka güzel… 31 Aralık gecesi Berduşş sahnesinde Ceylan Koynat muhteşem sesiyle şarkılara can verecek. Tepecik Senfoni Orkestrası ve Mix Of The Dance’in muhteşem performansları 2022 yılbaşı galasında sizlerle olacak.

Ooze Venue İzmir Yılbaşı Programı 2022

Ooze Venue İzmir’de yılbaşı özel konseriyle DUMAN bizlerle olacak.  31 Aralık gecesi gerçekleşecek konserde Duman’ın sevilen şarkıları birlikte söyleyecek, yeni yılı birlikte karşılayacağız.  Efsane konseri kaçırmamak için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Royal Teos Thermal Resort Yılbaşı 2022

Royal Teos Thermal Otel, yılbaşı tatilini 2 gece boyunca sürdüreceği unutulmaz bir programla ile sizlerle olacak.  31 Aralık gecesi Gülay Eralp’in muhteşem sesiyle yeni yıla giriş yaparken 1 Ocak’ta Candan Erçetin ve sevilen şarkıları sizlerle olacak.

Balçova Termal Yılbaşı 2022

Balçova Termal Otel, 2022 yılbaşı galasında sahnelerin sevilen ismi Emre Altuğ ile eğlenceye doyacak. İzmir’de hem tatil hem eğlence hem de dinleme ile geçecek bir yılbaşı programı arayanların kaçırmayacağı programda sürpriz showlar da sizlerle olacak…

Kaya Termal Hotel İzmir Yılbaşı 2022

Buray, en sevilen şarkıları ile 2022 yılbaşı galasında İzmir Kaya Termal Otel’de sizleri bekliyor… Senenin en coşkulu gecesi için konuklarına dolu dizgin bir program organize eden Kaya Termal Otel, Buray ve Tepecik Senfoni Orkestrasıyla bol bol eğlenecek.

Femke Steakhouse Urla Yılbaşı 2022

Urla’nın en sevilen noktalarından biri olan Femke Steakhouse, 2022 yılbaşı gecesinde dünya starı Della Miles ile harika bir partiye hazırlanıyor. Keyifli bir ortamda lezzetli bir menü eşliğinde yeni yılı karşılamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Altın Yunus Çeşme Resort Yılbaşı 2022

Altın Yunus Çeşme Resort Otel, Çeşme’nin en güzel koylarından birinde  coşkulu bir program, sahnede Aegean Band ile 2022 yılbaşı galasına hazırlanıyor.

Ramada By Wyndham Tire 2022 Yılbaşı Galası

Ramada By Wyndham Tire Port Clup, 2021’in son gecesinde muhteşem sesiyle dinleyenleri büyüleyen Haktan’ın muhteşem sahne performansı ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Hiç hız kesmeden sürecek gecede DJ performansları, dansöz gösterileri de sizlerle olacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları