Sanatçılı Yılbaşı Programları

Sanatçılı Yılbaşı Programları

Dağ Restaurant Sığacık Yılbaşı Programı 2024

Sığacık’ın huzur veren atmosferinde, 2024 yılbaşını karşılamak için sizi Dağ Restaurant’a davet ediyoruz! Yılbaşı gecesi, Sığacık’ın eşsiz manzarası eşliğinde gerçekleştireceğimiz özel programla unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Ramada by Wyndham Tire Port Club Yılbaşı 2024

İzmir Ramada by Wyndham Tire Port Club, 2024 yılbaşı gecesinde sınırsız eğlenceyi ayağınıza getiriyor. Bu muazzam geceye ev sahipliği yapacak olan otelimizde, güçlü sesi ve eğlenceli sahne performansıyla Sinan Özen, 31 Aralık akşamı unutulmaz bir 2024 yılbaşı programıyla sizlerle buluşacak.

My Terrace Restaurant Yılbaşı 2024

My Terrace Restaurant, 2024 yılbaşı gecesinde gerçekleştireceği özel programıyla sizi bir müzik ve lezzet yolculuğuna davet ediyor. Bu eşsiz gecede, Tuğçe Altın ve Orkestrası‘nın nefes kesen performansıyla bir araya gelerek yeni yılı karşılamak, unutulmaz anılar biriktirmek için hazır olun.

İzmir Birlik Otel Yılbaşı Programı 2024

Buca’da 2024’e merhaba demenin en özel yolu Birlik Otel’den geçiyor! Mustafa Arcan ve Orkestrası ile birlikte, Birgül ve Tansu Aydalga’nın sahne alacağı eşsiz İzmir yılbaşı programıyla unutulmaz bir gece sizi bekliyor.

Berduşşş Meyhane İzmir Yılbaşı 2024

31 Aralık Pazar gecesi, İpek Demir’in gümbür gümbür sesiyle yeni yılı Berduşşş Meyhane’de karşılamaya hazır mısınız?

Çeşme Ilıca Otel Yılbaşı Programı 2024

2024 Yılbaşı Gala Programı ile yeni yıla merhaba derken, Gülay Eralp ve Orkestrası ile birlikte Çeşme Ilıca Hotel’de muhteşem bir yılbaşı programı sizi bekliyor.

Balçova Termal Otel Yılbaşı Menüsü 2024

Balçova Termal Otel, 2024 Yılbaşına muhteşem bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor! Bu unutulmaz gecede sahneye çıkacak olan ünlü sanatçı Ceylan Ertem ile birlikte, konuklarına unutulmaz anlar yaşatacak.

Altın Yunus Çeşme Resort Yılbaşı 2024

Çeşme’nin masmavi sularına nazır konumu ve yüksek kalite anlayışıyla Altın Yunus Otel, 2024’ü karşılamak için unutulmaz bir Yılbaşı gecesi düzenliyor. Bu muazzam etkinlikte, Simge Sağın’ın sahne alacağı bir gala sizi bekliyor.

Şerefe Aquamarin İzmir 2023 Yılbaşı

Şerefe Aquamarin 2023 yılbaşı programı ile yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenler için özenle hazırlanmaya devam ediyor.

Kaya İzmir Termal Yılbaşı 2023

Kaya İzmir Termal Otel’de yılbaşının coşkusuna muhteşem sesiyle Derya Uluğ eşlik edecek.

Simge Restaurant Güzelbahçe Yılbaşı 2023

Yeni yılın yeni umutlarını, yeni planlarını ve tüm güzelliklerini Simge Restaurant’ın şahane 2023 yılbaşı galasıyla karşılıyoruz. Güçlü yorumcu Aslızen, her biri efsane şarkılardan oluşan repertuvarıyla 31 Aralık gecesi eğlenceyi ayağımıza getirecek. 

Berduşşş Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

31 Aralık Cumartesi gecesi gümbür gümbür sahne programı ile Ceylan Koynat ile yeni yılı Berduşşş Meyhane’de karşılayacağız.

1/3123

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı