İzmir Yılbaşı Programları 2024

Tanıtım Alanı
Tanıtım Alanı
Balçova Termal Otel İzmir Yılbaşı 2024
Sunday Beach 2024 İzmir Yılbaşı

2024 İzmir Yılbaşı Programları

Tanıtım Alanı
Tanıtım Alanı
Balçova Termal Otel İzmir Yılbaşı 2024
Sunday Beach 2024 İzmir Yılbaşı

İzmir Yılbaşı Programları 2024

Svalinn Hotel İzmir Yılbaşı 2024

Gaziemir Svalinn Hotel, bu yıl da unutulmaz bir gala ile konuklarına unutulmaz anlar yaşatmaya kararlı. Kapılarını 19.30’da açacak olan Svalinn Hotel, sürpriz sanatçılarla sizlere unutulmaz bir 2024 yılbaşı programı sunacak.

Tusan Deluxe Kuşadası Yılbaşı Programı 2024

2024’e, Kuşadası’nın gözde otellerinden Tusan Deluxe Otel’de, unutulmaz organizasyonlarla merhaba diyoruz. Kuşadası’nın öne çıkan 5 yıldızlı oteli Tusan Beach Resort’ta, yılın son günlerinde, hatıralarınızı silinmeyecek bir Yılbaşı Balosu ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Aria Claros Hotel İzmir Yılbaşı 2024

Gümüldür – Özdere’nin gözde otellerinden olan Aria Claros Beach & Spa Resort Hotel, sizi muhteşem organizasyonlarla karşılamaya davet ediyor. İzmir’in en prestijli otellerinden biri olan Aria Claros Hotel, unutulmaz bir yılbaşı organizasyonu için kapılarını aralıyor.

Bill’s Food Drink 2023 Yılbaşı Programı

Bill’s Food & Drink Restaurant sizlere 31 aralık yılbaşı gecesi için kaçırmamanız gereken bir program hazırladı. Yılbaşı gecesine özgü menüsü ve dolu dolu eğlencesiyle büyülü bir yolculuğa çıkacaksınız.

Gia Urla Yılbaşı Programı 2023

Gia Urla, 31 Aralık gecesi Urla’nın yöresel ürünlerini farklı pişirme teknikleri ve akıl almaz sunumlarla sofralara taşımaya hazırlanıyor. İsmail Şefin hazırladığı özel menü ve Grup Papion’un şahane canlı performansı için 2023 yılbaşı gecesi Gia’da olmayı unutmayın…

The Guru Urla Yılbaşı Programı 2023

The Guru Urla’da doğayla iç içe harika bir yılbaşı kutlaması için hazırlıklar başladı. DJ Performansı eşliğinde Guru’nun lezzetleriyle harika bir yılbaşı akşamı için rezervasyonlar alınmaya başlandı.

Muhtelif Meyhane Yılbaşı 2023

Muhtelif Meyhane’de fasıl ekibi eşliğinde sıcak, samimi, keyifli bir yılbaşı kutlaması sizleri bekliyor.

Merlin Pub İzmir Yılbaşı Programı 2023

Merlin Pub yeni yıla ve yepyeni umutlara 2023 yılbaşı partisi ile giriş yapıyor. Şehrin eğlencesine eğlence katacak programıyla yılbaşında modunuzu yükseltmek için Merlin Pub’da yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Bornova Sahne Yılbaşı Programı 2023

Eğlencesiyle ünlü Bornova Sahne Performance Hall, 2023 yılbaşı partisinde Sinestezi ve İyi Kötü Kararsız’ın canlı performansları muhteşem anlar yaşatacak.

Ah Azize Meyhanesi Yılbaşı 2023

Yılbaşında Azize’deyiz. Muhteşem bir menü, eğlencesi yüksek canlı müzik ve sürpriz showları kaçırmamak için yılbaşı gecesi Ah Azize Meyhane’de olacağız. Siz de eğlenceden geri kalmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Orfoz Restaurant Foça Yılbaşı Programı 2023

Orfoz Restaurant Foça geleneksel yılbaşı programı ile sizlere unutulmaz bir 2023 yılbaşı gecesi sunmaya hazırlanıyor. Klarnet, keman, darbuka ve tef eşliğinde 4 kişilik canlı müzik ekibiyle kulaklarınızın pası silinecek.

Antique Lodge Caravan Camp 2023 Yılbaşı

Antique Lodge Caravan Camp dolu dolu bir 2023 yılbaşı programı ile sizlerle… Tevfikabi ile 2023 yılbaşı partisinde keyiflenirken, Antakya yemekleri ve mezelerinin bulunduğu bir menüyle eşsiz bir şölene eşlik edeceksiniz.

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı