İzmir Yılbaşı Programları 2022

https://www.izmiryilbasiprogramlari.com/inciralti-lidaki-balik-restaurant-yilbasi-2022/
İzmir Svalinn Otel Yılbaşı Programı 2022
İnciraltı Kumsal İzmir Yılbaşı 2022

2022 İzmir Yılbaşı Programları

https://www.izmiryilbasiprogramlari.com/inciralti-lidaki-balik-restaurant-yilbasi-2022/
İzmir Svalinn Otel Yılbaşı Programı 2022
İnciraltı Kumsal İzmir Yılbaşı 2022

Yılbaşı Programları 2022

Pırıl Thermal Hotel Çeşme Yılbaşı Programı 2022

Çeşme’nin eşsiz güzellikleri, Pırıl Hotel’in şifalı termal suları ve Opus Band Orkestrası eşliğinde sınırsız eğlence 31 Aralık cuma gecesi sizleri bekliyor. İki gece konaklamalı şekilde organize edilen yılbaşı programında iki gün boyunca hem eğlenceye doyacak hem de senenin tüm yorgunluğunu üzerinizden atabileceksiniz. 

Foça Letafet Meyhane Yılbaşı 2022

Foça’da yılbaşı ateşi Letafet Meyhane’de yanacak. Her günü bir başka eğlenceye sahne olan Letafet Meyhane, 2022 yılbaşında geceye özel şahane showlarla konuklarını ağırlayacak. Gitarda Oral Girginer ve kemanda Yavuz Toker ile eğlence gece boyunca tam gaz sürecek.

Beyevi Alaçatı Yılbaşı Programı 2022

Beyevi Alaçatı, eski Rum mimarisinin benzersiz bir örneği olan binasında Alaçatı’nın güzellikleri arasında hem dinlenip hem de eğleneceğiniz bir 2022 yılbaşı gecesi organize ediyor. Atilla Demircioğlu‘nun performans göstereceği programda sizi özel yılbaşı gala menüsü bekliyor olacak.

Femke Steakhouse Urla Yılbaşı 2022

Urla’nın en sevilen noktalarından biri olan Femke Steakhouse, 2022 yılbaşı gecesinde dünya starı Della Miles ile harika bir partiye hazırlanıyor. Keyifli bir ortamda lezzetli bir menü eşliğinde yeni yılı karşılamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

İzmir Svalinn Otel Yılbaşı Programı 2022

İzmir’de senenin en dolu, en eğlenceli programı Svalinn Otel’de 31 Aralık gecesi gerçekleşecek. Her yıl eğlenceli yılbaşı partilerine imza atan Svalinn Otel’in 2022 yılbaşı programında sahnede Son Dakika Band ve Sadullah Keleş olacak.

Manisa Anemon Otel Yılbaşı Programı 2022

Anemon Otel Manisa, 2022 yılbaşı galasında 5 yıldızlı bir program gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Eğlence, neşe ve muhteşem lezzetlerin olacağı yılbaşı gala programında Efe Çıraklar’la eğlenirken oryantal showlarla sahnemiz renklenecek.

Altın Yunus Çeşme Resort Yılbaşı 2022

Altın Yunus Çeşme Resort Otel, Çeşme’nin en güzel koylarından birinde  coşkulu bir program, sahnede Aegean Band ile 2022 yılbaşı galasına hazırlanıyor.

İzmir Marriott Hotel Yılbaşı 2022

İzmir Marriott Hotel Pagos’un muhteşem körfez manzarasında canlı müzik, eğlence ve leziz bir menü eşliğinde yeni yılı karşılıyoruz.

Kordon Otel Pasaport 2022 Yılbaşı Galası

Yeni yılda bir yanda İzmir’in muhteşem mavisini seyrederken bir yanda Bonjour Restaurant’ın leziz menüsünü tadacağınız harika bir program Kordon Otel Pasaport’ta sizleri bekliyor.

Ramada By Wyndham Tire 2022 Yılbaşı Galası

Ramada By Wyndham Tire Port Clup, 2021’in son gecesinde muhteşem sesiyle dinleyenleri büyüleyen Haktan’ın muhteşem sahne performansı ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Hiç hız kesmeden sürecek gecede DJ performansları, dansöz gösterileri de sizlerle olacak.

Efes Hitit Otel Yılbaşı Programı 2022

Efes Hitit Otel, Selçuk’da yeşiller içerisinde yer alan konumunda yılbaşı planını hem eğlenme hem de dinlenme üzerine kuran tatilciler için hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.  Grup 78’in sürpriz showlarla renk katacağı  yılbaşı eğlencesinde modern dans gösterilerinden halk oyunlarına kadar her şeye yer verilecek.

Güre Saruhan Otel Yılbaşı Programı 2020

Yılbaşında İzmir’den yol çıkıp Cunda Adasında güzelliklere hayran kalarak başlayacağımız geziden sonra Güre Saruhan Otel’de eğlenceli bir 2020 yılbaşı balosu ve konforlu bir konaklama deneyimi İZ – İZ Tur farkıyla yılbaşında sizlerle…

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları