Güre Saruhan Otel Yılbaşı Programı 2020

Sosyal Medyada Paylaş

Yılbaşında İzmir’den yol çıkıp Cunda Adasında güzelliklere hayran kalarak başlayacağımız geziden sonra Güre Saruhan Otel’de eğlenceli bir 2020 yılbaşı balosu ve konforlu bir konaklama deneyimi İZ – İZ Tur farkıyla yılbaşında sizlerle…

31 Aralık sabahı İzmir’den yola çıkarak Cunda, Edremit, Kazdağları, Tahtakuşları Hasan Boğuldu, Sütüven Şelalesi’ni kapsayacak gezi programında Güre Saruhan Termal Otel’de konaklayacak ve bu esnada da muhteşem bir 2020 yılbaşı balosuna katılacağız. Hem gezip göreceğimiz hem de bol bol eğleneceğimiz turumuza katılmak için geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırın.

Güre Saruhan Otel 2020 Yılbaşı Tur Detayları

31 ARALIK Salı Günü

HAREKET: Sabah saat 08.00’da ÜÇYOL Kamil Koç önünden ve diğer belirlediğimiz yerlerden siz değerli misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Menemen de hoş bir kahvaltı molasından sonra yolumuza devam ediyoruz. Neşeli bir yolculuğun ardından Ayvalık CUNDA ADASINDA TAŞ KAHVEDE kahvelerimizi içip adayı serbest zamanda dolaştıktan sonra Güre SARUHAN TERMAL Otele yerleşiyoruz ve otelde bulunan termal olanaklardan faydalanarak iyice dinlendikten sonra muhteşem 2020 balosuna hazırlanıp gala salonunda buluşuyoruz.

2020 Yılbaşı Balosu saat 20.00 de başlayıp set menü ikramı  ile gece 12:00’ye kadar limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecek servisi ile devam edecektir.

1 Ocak sabahı geç kahvaltı saat 12:00’ye kadar devam edecektir.

Devamındaki konaklama fiyatlarımız yarım pansiyon olup kahvaltı ve akşam yemeği açık büfedir.

Yılbaşı sürecinde tek kişilik oda çift kişi oda satışı uygulanır.

Çocuk indirimlerinin geçerli olabilmesi için iki yetişkin yanında geçerlidir.

Sağlıklı yaşam merkezi (SPA) mevcuttur.

Tüm odalarımızda termal su mevcuttur olup banyolar küvetlidir.

Ücretsiz aktiviteler; kapalı termal havuz, Türk hamamı, jakuzi,

Kapalı termal havuz, Türk hamamı, jakuzi, ortak kullanım (bay-bayan)

Ödeme misafir girişinden önce banka havalesi veya mail order ile tahsil edilir.

01 OCAK ÇARŞAMBA:

TAHTAKUŞLAR KÖYÜ’NDE bulunan ETNOĞRAFYA MÜZESİ’Nİ ziyaret ediyoruz. Buradan KAZDAĞLARI‘NA ve SÜTÜVEN ŞELALESİ’Nİ görmeye,  HASAN BOĞULDU’NUN öyküsünü yaşamaya gidiyoruz. Bu cennet mekanda yürüyüş yapacak ve bol oksijeninden yararlanacaksınız. Yılın ilk gününde doğayla baş başa geçireceğimiz keyifli saatlerden sonra güzel, sağlıklı bir yıl dileğiyle akşam saatlerinde İzmir’e dönüş ve gezimizin sonu.

TURA DAHİL OLMAYANLAR: Öğle yemekleri- Yolda alınan ilk gün kahvaltı-Kazdağlarına çıkış dolmuş ücreti ve milli park giriş ücreti 20 TL. – Müze ve Ören yeri girişleri

GALA ve TUR ÜCRETİ YETİŞKİN  KİŞİ BAŞI: 449 TL

GALA ve TUR ÜCRETİ ÇOCUK     KİŞİ BAŞI: 349 TL

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.580 Kez Görüntülendi

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı