Urla Yılbaşı Mekanları

İzmir Urla Yılbaşı Mekanları

Gaia Urla Yılbaşı Programı 2024

Gaia Urla’nın eşsiz atmosferinde, yılbaşı gecesinde şehirden uzaklaşıp huzurlu bir kaçamak yapmaya ne dersiniz? Şöminenin başında, sıcacık bir ortamda sevdiklerinizle bir araya gelerek, yeni yılı karşılamak için harika bir fırsat sunuyoruz.

Gia Urla Yılbaşı Programı 2023

Gia Urla, 31 Aralık gecesi Urla’nın yöresel ürünlerini farklı pişirme teknikleri ve akıl almaz sunumlarla sofralara taşımaya hazırlanıyor. İsmail Şefin hazırladığı özel menü ve Grup Papion’un şahane canlı performansı için 2023 yılbaşı gecesi Gia’da olmayı unutmayın…

The Guru Urla Yılbaşı Programı 2023

The Guru Urla’da doğayla iç içe harika bir yılbaşı kutlaması için hazırlıklar başladı. DJ Performansı eşliğinde Guru’nun lezzetleriyle harika bir yılbaşı akşamı için rezervasyonlar alınmaya başlandı.

Gaia Urla Yılbaşı Programı 2023

Yılbaşında Gaia Urla’da şömine başında buluşuyoruz… Yılbaşı gecesi şehirden kaçabilecek bir program arayanları bir araya toplayan Gaia Urla, yeni yılın ilk saatlerine kadar sürecek bir eğlence sunuyor.

Urla Bağevi Yılbaşı Programı 2023

Urla Bağevi, muhteşem ambiyansı, leziz menüsü ve coşkulu programıyla 31 Aralık gecesi kutlamasına sizi de davet ediyor.

Femke Steakhouse Urla Yılbaşı 2022

Urla’nın en sevilen noktalarından biri olan Femke Steakhouse, 2022 yılbaşı gecesinde dünya starı Della Miles ile harika bir partiye hazırlanıyor. Keyifli bir ortamda lezzetli bir menü eşliğinde yeni yılı karşılamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı