Urla Yılbaşı Mekanları

İzmir Urla Yılbaşı Mekanları

Urla Vino Locale Yılbaşı 2020

Ege’nin bereketli topraklarından, denizinden gelenleri özel dokunuşlarla leziz yemeklere dönüştüren bir gastronomi durağı olan Vino Locale, sıcacık ortamında 2020 yılbaşı galası için çok özel bir menü hazırladı.

Hiç Lokanta Urla Yılbaşı 2020

Kulağımızda Jazz müziğin en güzel parçalarıyla Keep Rollin Band, damağımızda Hiç Lokanta ve Tadım Atölyesi’nin lezzetleri ile 2020 yılbaşı partimizde çok eğleneceğiz. Özenle hazırlandığımız yılbaşı konseptide siz de olmak istiyorsanız yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Allesta Plus Urla Yılbaşı 2020

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bol eğlenceli bol lezzetli bir 2020 yılbaşı partisi Allesta Plus Urla’da sizinle olacak. Canlı müzik ve dans gösterilerinin hiç hız kesmeyeceği gecede rezervasyon yaptırmak için geç kalmayın.

ESO Park İzmir Yılbaşı 2020

ESO Park, 2020 yılbaşı gecesi Hasan Durak ve Sinerji Performans ve zengin bir gala menüsü sunacak. Oryantal showlar, havai fişek gösterileri, kar makinesi showları ile dolu dolu bu geceyi kaçırmayın.

Urla Pier Hotel Yılbaşı 2020

Urla İskele’de mis gibi deniz manzarası, tarih kokan duvarları ile Urla Pier Hotel, 2020 yılbaşı gala programı ile geçmiş yıla keyifle veda etmenizi sağlayacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları