Restoran & Meyhane

Restoran & Meyhane

Lavantalı Konak İzmir Yılbaşı 2024

Lavantalı Konak İzmir, 2024 yılbaşını karşılamak için özel bir programla kapılarını aralıyor! Lavantalı Konak, eşsiz bir deneyim sunmak üzere hazırlıklarını tamamladı ve sizi bu özel geceye davet ediyor.

My Terrace Restaurant Yılbaşı 2024

My Terrace Restaurant, 2024 yılbaşı gecesinde gerçekleştireceği özel programıyla sizi bir müzik ve lezzet yolculuğuna davet ediyor. Bu eşsiz gecede, Tuğçe Altın ve Orkestrası‘nın nefes kesen performansıyla bir araya gelerek yeni yılı karşılamak, unutulmaz anılar biriktirmek için hazır olun.

İnciraltı Kumsal Yılbaşı Programı 2024

İnciraltı Kumsal, yılın son gecesini muhteşem bir eğlenceyle taçlandırmaya hazırlanıyor! 2024’ü karşılarken, İnciraltı Kumsal’da gerçekleşecek olan bu unutulmaz geceye davetlisiniz. Alper Azman ve Damla Ay’ın muhteşem sesleriyle süslenmiş bu özel gecede, hem lezzetlerle hem de eğlenceyle dolup taşacaksınız.

İnciraltı Erdeniz Restaurant Yılbaşı 2024

Ege’nin eşsiz güzelliklerini ağırlayan İnciraltı’nda, yılbaşı coşkusunu doyasıya yaşamak için hazır mısınız? Erdeniz Restaurant, 2024’e girişi muazzam bir organizasyonla karşılıyor.

Fasıltı Meyhanesi 2024 Yılbaşı Programı

Fasıltı Meyhanesi’nde 2024’e unutulmaz bir başlangıç yapmaya hazır mısınız? Yılbaşı gecesi, müziğin ritmiyle buluşacak, geleneksel fasıl eşliğinde muhteşem bir gece geçireceğiz.

Sini Köşk Restaurant 2024 Yılbaşı

Sini Köşk Restaurant, 2024’e muhteşem bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor! Yılbaşı gecesi için özel olarak hazırlanan programımız, unutulmaz anlar ve keyif dolu sürprizlerle dolu.

İnciraltı Beyaz Ev Yılbaşı Programı 2024

İnciraltı Beyaz Ev Sığacık’ta, 2024 yılını muhteşem bir atmosferde karşılamaya ne dersiniz? Yeni yılın coşkusunu en üst seviyeye çıkaracak bir geceye hazır olun!

Berduşşş Meyhane İzmir Yılbaşı 2024

31 Aralık Pazar gecesi, İpek Demir’in gümbür gümbür sesiyle yeni yılı Berduşşş Meyhane’de karşılamaya hazır mısınız?

Gaia Urla Yılbaşı Programı 2024

Gaia Urla’nın eşsiz atmosferinde, yılbaşı gecesinde şehirden uzaklaşıp huzurlu bir kaçamak yapmaya ne dersiniz? Şöminenin başında, sıcacık bir ortamda sevdiklerinizle bir araya gelerek, yeni yılı karşılamak için harika bir fırsat sunuyoruz.

Şirince Artemis Restaurant Yılbaşı 2024

Şirince’nin muazzam manzarasına sahip olan Artemis Restaurant, tarihi binasında düzenlenecek olan iki harika etkinlikle yeni yıla merhaba diyor.

Keyfi kış bahçesinde Grup BiTebessüm Tarihi Salon’da, Artemis Band eşliğinde unutulmaz bir gece sizleri bekliyor. Fasıl Cümbüşü ise her iki salonda da eğlencenizi zirveye taşıyacak.

Dereboyu Et Mangal İzmir Yılbaşı 2024

Programımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür ederiz, tüm rezervasyonlarımız dolmuştur.

İnciraltı Lidaki Balık Restaurant Yılbaşı 2024

2024 Yılbaşı, İzmir’in sıcacık kıyılarına özel bir dokunuşla geliyor! İnciraltı’nın eşsiz güzellikleri arasında yer alan Lidaki Balık Restaurant, muhteşem bir geceyle yeni yılı karşılıyor.

1/71234567

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı