Restoran & Meyhane

Restoran & Meyhane

Ah Azize Meyhanesi Yılbaşı 2022

Ah Azize Meyhanesi, yılbaşında kadehlerini mutluluğa kaldırıyor. Yeni yıla nasıl girersek öyle geçer diyerek 2022 yılını Ah Azize Meyhanesi’nde mutlulukla, eğlenceyle karşılıyoruz. Siz de bu eğlenceyi kaçırmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Mumlu Meyhane Yılbaşı 2022

Mumlu Meyhane Alsancak, 2021 yılına güzelliklerle veda ediyor.  2022’ye Merhaba diyeceğimiz yılbaşı galasında Melis Fırat ve Serdar Arpaç güzel sesleriyle bizimle olacak. Yılbaşında eğlenceden geri kalmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın…

Tekne Meyhane Alsancak Yılbaşı 2022

Tekne Meyhane Alsancak’ta bol bol eğlenceye yer verdiği programla 2022 yılını karşılıyor. Tanju Kamer ve Murat Kızılateş’in eşsiz yorumları, sürpriz sanatçılar ve gösteriler, oryantal Victoria’nın kıvrak dansları ve Tekne’nin leziz menüsü için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

İzmir Berduşşş Meyhane Yılbaşı Programı 2020

Yılbaşının tadı Berduşş Meyhane’de bir başka güzel… 31 Aralık gecesi Berduşş sahnesinde Ceylan Koynat muhteşem sesiyle şarkılara can verecek. Tepecik Senfoni Orkestrası ve Mix Of The Dance’in muhteşem performansları 2022 yılbaşı galasında sizlerle olacak.

İnciraltı Erdeniz Restaurant Yılbaşı 2022

İnciraltı Erdeniz Restaurant, Ege’nin en güzel kıyılarından birinde yer alan konumunda mavilikler arasında 2022’yi karşılamaya hazırlanıyor.

Dereboyu Et Mangal İzmir Yılbaşı 2022

Yılbaşında kendinize keyifli, eğlenceli bir program arıyorsanız Dereboyu Et Mangal’da yerinizi ayırtmakta geç kalmayın.  Dereboyu Mangal’ın 2022 yılbaşı partisinde bir yeni yıl organizasyonunda aradığınız her şeye yer var…

İnciraltı Lidaki Balık Restaurant Yılbaşı 2022

İzmir’in en keyifli noktalarından İnciraltı’nda mis gibi Ege denizi kokusuyla Lidaki Balık Restoran 2022 yılbaşı galasında yeriniz hazır.  Tavernanın Kralı Cem’in muhteşem şarkıları, Roman Ateşi’nin dans gösterisi ve oryantal Cansu’nun kıvrak showlarıyla Lidaki sizi çağırıyor.

Varka Alaçatı Yılbaşı 2022

Yeni yıla Egenin incisi Alaçatı’da Varka Restoran’da keyifli bir programla giriyoruz. DJ Berkan Öndeş’in özel şarkılardan oluşan listesini dinlerken VARKA’nın meşhur lezzetlerini sofralarınıza getireceğiz. Bu eğlenceyi kaçırmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Foça Letafet Meyhane Yılbaşı 2022

Foça’da yılbaşı ateşi Letafet Meyhane’de yanacak. Her günü bir başka eğlenceye sahne olan Letafet Meyhane, 2022 yılbaşında geceye özel şahane showlarla konuklarını ağırlayacak. Gitarda Oral Girginer ve kemanda Yavuz Toker ile eğlence gece boyunca tam gaz sürecek.

Femke Steakhouse Urla Yılbaşı 2022

Urla’nın en sevilen noktalarından biri olan Femke Steakhouse, 2022 yılbaşı gecesinde dünya starı Della Miles ile harika bir partiye hazırlanıyor. Keyifli bir ortamda lezzetli bir menü eşliğinde yeni yılı karşılamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Şamdan Plus İzmir Yılbaşı 2020

Şamdan Plus, senenin son gününde canlı müzik ve fasıllı bir 2020 yılbaşı gala programı ile geçmiş yıla veda edip 2020’yi neşeyle karşılayacak. Siz de geç kalmadan rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları