Restoran & Meyhane

Restoran & Meyhane

Çanlı Meyhane İzmir Yılbaşı Programı 2023

Çanlı’da yılbaşı çanları çalmaya başladı… İzmir’in sevilen eğlence mekanlarından Çanlı Meyhane’de yılbaşında DJ eşliğinde en sevilen şarkılar söylenecek, dans gösterileri ile tüm kurtlarımızı dökeceğiz. 

İzmir Marriott Hotel Yılbaşı 2023

Marriott Hotel Lima Restaurant, Kordon’da nefis konumunda hafızanızdan silinmeyecek bir gala menüsü ile yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. 

Bosstanlı Meyhanesi Yılbaşı 2023

Bosstanlı’da yılbaşı gecesi için plan yapmadıysanız henüz Bostanlı Meyhanesi’nde eğlenceyi kaçırmayın.

Dimitrios Restaurant Şirince Yılbaşı 2023

Şirince’nin benzeri olmayan güzellikleriyle 2023’e bambaşka bir havada merhaba diyebilmek için Dimitros Restaurant’ta yeriniz hazır.

Varka Alaçatı Yılbaşı 2023

Yeni yıla güzel bir başlangıç için Varka Alaçatı’da rezervasyonunuzu yaptırmakta geç kalmayın. Her sene Alaçatı’nın eğlenceli yılbaşı partilerinden birine ev sahipliği yapan Varka’da bu sene de dolu dolu bir eğlence sizlerle olacak.

Hayyam Atakent Yılbaşı Programı 2023

Hayyam Atakent’te yılbaşı eğlencesi Tuğçe Gök ile yaşanacak. Hayyam’ın sevilen lezzetlerini bir araya getireceğimiz yılbaşı menümüzle 31 Aralık gecesi karnımız yemeklere gözümüz gönlümüz de eğlenceye doyacak.

Buca Batı Mangal Yılbaşı Programı 2023

Buca Batı’da Ebru Bendiş ve Müslüm Eren’in canlı performansları ile görülmemiş bir eğlence 31 Aralık gecesi yılbaşı partisinde yaşanacak.

Hayyam Meyhane Alsancak Yılbaşı 2023

Özlem Özko’nun güzel sesi eşliğinde 80ler 90ların en sevilen şarkılarıyla unutulmaz bir yılbaşı kutlması 31 Aralık gecesi Hayyam Alsancak’ta olacak.

1925 Balçova Yılbaşı Programı 2023

1925 Balçova’nın duvarları aşıp sokaklara taşan eğlencesi 2023 yılbaşı programıyla 31 Aralık’ta da sizlerle olacak.

Kalamare Restaurant Yılbaşı 2023

Yeni yıla yeni umutlarla unutulmaz bir başlangıç için Kalamera Restaurant’ta yeriniz hazır. Heyecanlı, umut dolu, neşeli ve bol eğlenceli bir 2023 yılbaşı galası için yerinizi şimdiden ayırtmayı unutmayın.

Viya Restaurant Yılbaşı 2023

Viya Gastro Pub Restaurant yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmak isteyenlere lezzetli, eğlenceli bir seçenek sunuyor. 80li, 90lı ve 2000li yılların en güzel şarkılarıyla dolu bu gece yeriniz almakta geç kalmayın.

Müzeyyen Plus Yılbaşı Programı 2023

Konak’ta yılbaşı eğlencesinin kilidi Müzeyyen Plus’ta açılacak. Güçlü fasıl ekibinin eğlencesiyle geçecek gecede ailenizle, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

3/71234567

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı