Restoran & Meyhane

Restoran & Meyhane

İnciraltı Erdeniz Restaurant Yılbaşı 2023

Egenin tüm güzelliklerini bir arada toplayan İnciraltı’nda yılbaşının en neşeli organizasyonlarından biri de Erdeniz Restaurant’ta gerçekleşecek.

Mostari Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

Yılbaşında hem lezzet hem de eğlence arayanlara Mostari Meyhane unutulmaz bir akşam hazırlıyor. 31 Aralık gecesi sahnede Neva Edizel’in canlı performansı ile şahane bir müzik şöleni ve en sevdiğiniz Mostari lezzetleri bizimle olacak.

Nerede Kalmıştık Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

Nerede Kalmıştık Meyhane Cansu Özcan ve Tolga Gül ile yılbaşında muhteşem bir eğlenceye kapılarını aralıyor.  Eğlencesiyle ünlü Nerede Kalmıştık Meyhane, 2023 yılbaşı programıyla meşhur eğlencesini daha da yükselterek yaşatacak.

Antik Kemer Kuşadası Yılbaşı 2023

Kuşadası’nın lezzet duraklarından doğal yaşam alanı Antik Kemer, 2023’e merhaba derken muhteşem bir eğlenceye davet ediyor. DJ Performans ve canlı müzik eşliğinde yapılacak kutlamada geçen yılın tüm yüklerini geride bırakacağız. 

Berduşşş Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

31 Aralık Cumartesi gecesi gümbür gümbür sahne programı ile Ceylan Koynat ile yeni yılı Berduşşş Meyhane’de karşılayacağız.

Şehnaz Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

Şehnaz Sahne’nin bitmeyen enerjisi 2023 yılbaşı eğlencesiyle yeni yılda da devam edecek. Ön sahnede İlker Doruk, ilerleyen saatlerde muhteşem Orkestrası ile Mesut Külahlı,  ve benzersiz dans gösterileri ile Şehnaz Sahne’de unutulmaz bir yılbaşı kutlaması yaşanacak.

Şirince Artemis Restaurant Yılbaşı 2023

Şirince’nin panoramik manzarasına sahip Artemis Restaurant, tarihi binasında 2 farklı salonda iki harika programla yeni yıla merhaba demeye hazırlanıyor.

Delice Doğa Evi Foça Yılbaşı Programı 2023

Foça’da yeşilin ve doğanın arasında konuklarına huzurlu anlar sunan Delice Doğa Evi, 2023’e girerken kapsamlı bir programla hem rahatlayıp hem de eğlenme imkanı sunuyor.

Pasaport Pier Hotel İzmir Yılbaşı 2023

Pasaport Pier Hotel Roof Restaurant, Ercan Çakmak Orkestrası ve Diamond Dans Grubu Showlarıyla 31 Aralık Cumartesi gecesi  unutulmaz bir 2023 yılbaşı partisine kapılarını açıyor.

Casa De Costa Çeşme Yılbaşı 2023

Selin Hatipoğlu ile Casa de Costa’da bol eğlenceli şahane bir yılbaşı kutlamasına davetlisiniz. Çeşme’nin benzersiz doğasında hem dinlenip hem de yılbaşı kutlamasına katılabileceğiniz programı ile Casa de Costa Çeşme sizleri bekliyor.

Mumlu Meyhane Alsancak Yılbaşı 2023

Her güne bir başka eğlence sığdıran Mumlu Meyhane Alsancak, 2023 yılbaşı gecesi Burcu Dedebalı ve Serdar Arpaç ile 2022’ye şahane bir kapanış yapacak. Efe gösterileri, canlı müzikli eğlenceler ve birçok sürpriz de gece boyunca bizimle olacak.

Saklı Köşk Buca Yılbaşı Programı 2023

Buca’da alkolsüz yılbaşı kutlaması arayanlar Saklı Köşk’te buluşuyor.  Ailecek eğlenebileceğiniz bir program ve özel leziz bir menünün sizleri beklediği 2023 yılbaşı partisinde çocuklarınız da sizin kadar eğlenecekler.

5/71234567

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı