Restoran & Meyhane

Restoran & Meyhane

Buga Mavişehir Yılbaşı Programı 2023

2023’e en eğlenceli, en heyecanlı, en coşkulu geri sayım için BUGA Sahne’deyiz! Fasılından canlı müziğine kesintisiz bir eğlence için 31 Aralık’ta yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Muzom Meyhane İzmir Yılbaşı Programı 2023

Muzom Restoran’da fasıl müzikleri eşliğinde keyifli bir yılbaşı kutlamasına davetlisiniz. Konak’ta 2023’ün en neşeli karşılamalarından birinin yaşanacağı Muzom Meyhane’de geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırın.

Bizim Gazino Güzelbahçe Yılbaşı 2023

Bizim Gazino Güzelbahçe, yıl boyunca keyifle ağırladığı konuklarını 31 Aralık gecesi yine aynı kalitede daha yüksek ritimli bir eğlenceye davet ediyor.

Saklı Cennet Suat’ın Yeri Yılbaşı Programı 2023

Saklı Cennet Suat’ın Yeri’nde yılbaşı coşkusu tam gaz devam ediyor. Filiz Topçugil ve Hüseyin Sarısaltık’ın canlı performanslarını izleyeceğimiz 31 Aralık gecesi zenne ve oryantal showları da sizlerle olacak.

Lütfiye Sığacık Yılbaşı Programı 2023

Yeni yılı Lütfiye’nin sıcacık ortamı, eğlenceli programı ile Sığacık’ta karşılıyoruz.  Yılbaşı için özenle dekore edip süsleyeceğimiz mekanımızda özenle hazırladığımız yılbaşı menüsünü ikram edeceğiz.

Urla Bağevi Yılbaşı Programı 2023

Urla Bağevi, muhteşem ambiyansı, leziz menüsü ve coşkulu programıyla 31 Aralık gecesi kutlamasına sizi de davet ediyor.

Haşmetli Meyhane İzmir Yılbaşı 2023

Pirpirim Haşmetli Meyhane’de yılbaşının coşkusu İzmir sınırlarını aşacak. Türk Müziğinin güçlü sesi Okan Uslu ve Ceren Uslu’nun eşsiz seçkileri, oryantal ve zenne showlarıyla unutulmaz bir akşam Pirpirim Haşmetli’de sizlerle olacak

Kocamanın Yeri Balçova Yılbaşı 2023

İnciraltı Kocamanın Yeri, yılbaşı balo programı ile konuklarını eğlenceye davet ediyor. Deniz Sarıkaya’nın canlı performansları ve oryantal showların olacağı eğlencede sürpriz çekilişlerle hediyeler dağıtılacak.

Dereboyu Et Mangal İzmir Yılbaşı 2023

Dereboyu Et Mangal’ın dillere destan yılbaşı eğlenceleri bu yıl da İzmir’i sallamaya hazırlanıyor. Soner Özçamlıer Orkestrası ve solistlerin canlı performansları, oryantal gösterileri ve birbirinden güzel hediyelerle dolu yılbaşı çekilişimizle dopdolu bir program Dereboyu’nda sizi bekliyor olacak.

Oksa Balık Kuşadası Yılbaşı 2023

Kuşadası’nın sevilen mekanlarından Oksa Balık  Restoranı 2023 yılbaşı partisinde DJ Performansı, oryantal gösterileri ile bol neşeli bol kahkahalı bir programa imza atıyor.

Zaz Cafe Bar Bostanlı Yılbaşı 2023

Zaz Cafe Bar Bostanlı, yeni yıla mutlu bir başlangıç için 31 Aralık’ta kapılarını yılbaşı galası için aralıyor. Burak Toktamış’ın canlı performansı DJ Ferdi Kocatepe’nin eğlenceli seçimleri ve daha bir dolu eğlence 2023 yılbaşı partisinde Zaz’da…

Simge Restaurant Güzelbahçe Yılbaşı 2023

Yeni yılın yeni umutlarını, yeni planlarını ve tüm güzelliklerini Simge Restaurant’ın şahane 2023 yılbaşı galasıyla karşılıyoruz. Güçlü yorumcu Aslızen, her biri efsane şarkılardan oluşan repertuvarıyla 31 Aralık gecesi eğlenceyi ayağımıza getirecek. 

4/71234567

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı