Restoran & Meyhane

Restoran & Meyhane

Gia Urla Yılbaşı Programı 2023

Gia Urla, 31 Aralık gecesi Urla’nın yöresel ürünlerini farklı pişirme teknikleri ve akıl almaz sunumlarla sofralara taşımaya hazırlanıyor. İsmail Şefin hazırladığı özel menü ve Grup Papion’un şahane canlı performansı için 2023 yılbaşı gecesi Gia’da olmayı unutmayın…

The Guru Urla Yılbaşı Programı 2023

The Guru Urla’da doğayla iç içe harika bir yılbaşı kutlaması için hazırlıklar başladı. DJ Performansı eşliğinde Guru’nun lezzetleriyle harika bir yılbaşı akşamı için rezervasyonlar alınmaya başlandı.

Muhtelif Meyhane Yılbaşı 2023

Muhtelif Meyhane’de fasıl ekibi eşliğinde sıcak, samimi, keyifli bir yılbaşı kutlaması sizleri bekliyor.

Ah Azize Meyhanesi Yılbaşı 2023

Yılbaşında Azize’deyiz. Muhteşem bir menü, eğlencesi yüksek canlı müzik ve sürpriz showları kaçırmamak için yılbaşı gecesi Ah Azize Meyhane’de olacağız. Siz de eğlenceden geri kalmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Orfoz Restaurant Foça Yılbaşı Programı 2023

Orfoz Restaurant Foça geleneksel yılbaşı programı ile sizlere unutulmaz bir 2023 yılbaşı gecesi sunmaya hazırlanıyor. Klarnet, keman, darbuka ve tef eşliğinde 4 kişilik canlı müzik ekibiyle kulaklarınızın pası silinecek.

Big Boss Alsancak 2023 Yılbaşı Programı

Big Boss Alsancak 2023 yılbaşı programı ile çoşkulu bir kutlamaya hazır mısınız? Beş değerli sanatçının sahne alacağı Big Boss Alsancak konuklarına unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi sunuyor.

Times Restaurant İzmir 2023 Yılbaşı

Times Restaurant 2023 yılbaşı özel programıyla konuklarına rüya gibi bir yeni yıl gecesi yaşatmak için hazırlanıyor.

Yiğit Kasap Yılbaşı 2023

Yiğit Kasap & Et Mangal’da şahane bir yılbaşı kutlaması sizleri bekliyor. Ahmet Yıldırım, Hacer Aslan ve Grup Empati’nin sahnede yaşatacağı sınırsız eğlencede yerinizi almak içi geç kalmayın…

Dut Dibi Balçova Yılbaşı Programı 2023

Balçova Dut Dibi 2023’e unutulmaz bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 31 Aralık gecesi özel sanatçılarımız ve leziz menümüzle sizlerle olacağız.

İnadına Meyhane Alsancak Yılbaşı 2023

İnadına Meyhane Alsancak, yeni yıla dolu dolu bir sahne programıyla başlıyor. Erhan Şahin, Emre Saygın, Murat Kızılateş’in güzel şarkıları, oryantal ve zenne showlarıyla unutulmaz bir 2023 yılbaşı galası İnadına Meyhane’de sizleri bekliyor. 

Atiye İzmir Yılbaşı Programı 2023

Atiye Meyhane İzmir 31 Aralık gecesi gerçekleşecek programıyla Bornova’nın en ses getirecek 2023 yılbaşı eğlencelerinden birine imza atacak.

Chila Meyhane Yılbaşı 2023

Yılbaşının eğlencesi Chila Meyhane’de yaşanacak. Tolgacan’ın dans showlarıyla renklendireceği gecede  DJ eşliğinde bolca eğlenip yeni yıla güzel bir başlangıç yapacağız.

2/71234567

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı