Restoran & Meyhane

Restoran & Meyhane

2Kapı Alaçatı Yılbaşı Programı 2023

Alaçatı’da yılbaşının tadı 2Kapı’da çıkacak… Yıllardır birbirinden eğlenceli partilerle yılbaşını karşılayan 2 Kapı, 2023 yılbaşı partisiyle de aynı eğlenceyi ve coşkuyu yakalayacak.

Either Or Restaurant İzmir Yılbaşı 2023

2023’e lezzetiyle, eğlencesiyle Or’da giriyoruz. Konak Pier mekanları arasında yılbaşına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Either Or, leziz bir menü ve kesintisiz eğlenceli bir program hazırladı.

İskele Meyhanesi Alsancak Yılbaşı Programı 2023

Alsancak İskelesine karşı nefis bir manzara eşliğinde İskele Meyhane’nin leziz menüsü 31 Aralık gecesi sizleri bekliyor. 2023 yılbaşı partisinde her zamanki eğlencemize rakınızı alıp gelip leziz bir menü ile dahil olabilirsiniz.

Bizim Bahçe Gaziemir İzmir Yılbaşı 2023

Gaziemir’in sevilen etkinliklerine, eğlencelerine ev sahipliği yapan Bizim Bahçe, 2023 yılbaşı gala programı ile yine bol bol eğlenceye ev sahipliği yapacak…Canlı müzikte Yunus Ali Yeşil ve Orkestrası ile Merve Karasu’nun bizlerle olacağı gecede isteyen konuklarımız içkisini getirip servis edilmesini isteyebilir.

İnciraltı Lidaki Balık Restaurant Yılbaşı 2023

Ege’nin en güzel kıyılarından birine sahip İnciraltı’nın keyifli mekanı Lidaki Balık Restaurant, 2023 yılbaşı eğlencesi ile konuklarına yine şahane bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

Sota Restaurant Alaçatı Yılbaşı Programı 2023

Dört mevsimi ayrı güzel Alaçatı’da Sota Restaurant’ın leziz menüsü ve hız kesmeyen eğlencesi ile yeni yılı karşılıyoruz.

Alaçatı yılbaşı programları arasında en iddialı eğlencelere ev sahipliği yapan Sota Restaurant, merkezi konumunda konuklarına Alaçatı’nın güzelliklerini sunmaya hazırlanıyor.

Ah Azize Meyhanesi Yılbaşı 2022

Ah Azize Meyhanesi, yılbaşında kadehlerini mutluluğa kaldırıyor. Yeni yıla nasıl girersek öyle geçer diyerek 2022 yılını Ah Azize Meyhanesi’nde mutlulukla, eğlenceyle karşılıyoruz. Siz de bu eğlenceyi kaçırmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Mumlu Meyhane Yılbaşı 2022

Mumlu Meyhane Alsancak, 2021 yılına güzelliklerle veda ediyor.  2022’ye Merhaba diyeceğimiz yılbaşı galasında Melis Fırat ve Serdar Arpaç güzel sesleriyle bizimle olacak. Yılbaşında eğlenceden geri kalmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın…

Tekne Meyhane Alsancak Yılbaşı 2022

Tekne Meyhane Alsancak’ta bol bol eğlenceye yer verdiği programla 2022 yılını karşılıyor. Tanju Kamer ve Murat Kızılateş’in eşsiz yorumları, sürpriz sanatçılar ve gösteriler, oryantal Victoria’nın kıvrak dansları ve Tekne’nin leziz menüsü için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

İzmir Berduşşş Meyhane Yılbaşı Programı 2020

Yılbaşının tadı Berduşş Meyhane’de bir başka güzel… 31 Aralık gecesi Berduşş sahnesinde Ceylan Koynat muhteşem sesiyle şarkılara can verecek. Tepecik Senfoni Orkestrası ve Mix Of The Dance’in muhteşem performansları 2022 yılbaşı galasında sizlerle olacak.

İnciraltı Erdeniz Restaurant Yılbaşı 2022

İnciraltı Erdeniz Restaurant, Ege’nin en güzel kıyılarından birinde yer alan konumunda mavilikler arasında 2022’yi karşılamaya hazırlanıyor.

İnciraltı Lidaki Balık Restaurant Yılbaşı 2022

İzmir’in en keyifli noktalarından İnciraltı’nda mis gibi Ege denizi kokusuyla Lidaki Balık Restoran 2022 yılbaşı galasında yeriniz hazır.  Tavernanın Kralı Cem’in muhteşem şarkıları, Roman Ateşi’nin dans gösterisi ve oryantal Cansu’nun kıvrak showlarıyla Lidaki sizi çağırıyor.

6/71234567

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı